CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Alinco DJ-S45 a Allamat 95 plus
Autor: Frank (---.tmcz.cz)
Datum: 11.06.2017 20:33

Ahoj,

dostal jsem dvě vysílačky Alinco DJ-S45cql a Allamat 95 plus. chtěl bych je spolu používat jako vysílačky. problém je ten že jsem absolutní nováček co se týká CB a této technice alespoň zatím nerozumím. Chtěl bych se vás tedy zeptat jestli tyto dva přístroje budou spolu vubec komunikovat a případně jak je naladit na stejnou frekvenci. co jsem zatím zkoušel tak alamat má pouze přepínání kanálů, tlačítko scan nic nedělá, alespoň to tak teda vypadá. otáčení tlačítka SQ nevím co má za funkci.
předem děkuji za pomoc a mějte prosím strpení s absolutním nováčkem.

každá pomoc nebo rada vítána. díky

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: Alinco DJ-S45 a Allamat 95 plus
Autor: uhu (---.ujezd.net)
Datum: 11.06.2017 21:56

Nemají šanci se sejít, jedna stanice je na UHF PMR 446 MHz, druhá na CB 27 MHz. Naprosto navzájem nekompatibilní stanice, každá je na něco úplně jiného.

Autor: Paja (---.glow.cz)
Datum: 12.06.2017 00:58

See
[www.cbradio.cz]
[www.cbradio.cz]
Jinak darecky to pekne - nejlepsi bude asi k onomu PMRku sehnati nejakou levnou PMRku z marketu ci za par korun neco jeteho

Autor: Frank (---.tmcz.cz)
Datum: 13.06.2017 09:38

Děkuji vám za odpověď a pomoc, sice mě to moc nepotěšilo ale aspoň vím na čem jsem. někdy příští týden bych měl dostat ještě jednu přenosnou vysílačku a jednu na na doma. Uvidím co to bude zač a se kterou stávající přenosnou bude:)

Autor: Paja (---.glow.cz)
Datum: 13.06.2017 11:56

Rado se stalo, uvidis, kazdopadne jsou to darky - kazdopadne zkus pouzit i tato radia - naladuj baterkami a o vikendu nekam na kopecek a zapni scan

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*9* + *1* =