CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Motorola Radius M208
Autor: Jarda Liberec (185.185.131.---)
Datum: 10.09.2017 01:44

Zdravím,potřeboval bych poradit,dostal jsem od známého radiostanici Motorola Radius co jsem zjistil mělo by se jednat o M208 jenže nenašel jsem žádné typové označení.Můj problém je takový že bych potřeboval poradit s programovacím softwarem nemohu najít ten správný koukal jsem i na stránky [www.cqham.ru] i na [www.hackersrussia.ru]
jenže pokud jsem stáhnul jednu z verzí a pokoušel jsem se vytáhnout data z RDST tak to na mě řve buď error nebo ať zapnu RDST.Děkuji někomu ochotnému za pomoc.

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: Motorola Radius M208
Autor: Q (---.eurotel.cz)
Datum: 10.09.2017 07:13

DOS+sw pro GM300+RIB
see www.batlabs.com

Autor: Soptík Háje (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 10.09.2017 09:49

Označení stanice lze hledat také uvnitř, podle modelového čísla desky (např. HLN1234A). Vzhledem ke stavebnicové koncepci celé řady je to spolehlivější, než štítek.
Rozebrání není příliš složité - Torx 15 na sundání čela (tady už to napoví - GM300 má konektor, Radius má repro natažené dvěma dráty až na desku). Potom 4 x Torx 10 z boku rádia a šroubovákem postupně odpáčit stínění. Pokud je rádio dotažené z továrny (nikdo ho neotvíral), bývají šroubky dost zatuhlé - doporučuji odpovídající nástroje.
Z jedné strany je deska rádia, z druhé "Logic Board". Desky bývají docela dobře popsány a zdokumentovány, takže po vygooglení získáš informace i schéma.

Datum: 17.09.2017 18:33

Tak jo díky za info kouknu na to ,ještě sháním program na Motorolu P080 jestli někdo neví potřebuji to známému naprogramovat něco jsem sehnal ale nějak to stím programem nechce komunikovat kabel zapojen správně číslo comu taky i v programu jen ten program se stím nechce bavit.

Datum: 17.09.2017 23:50

A ještě se zeptám mám problém s motorolou gm300 potřeboval bych sehnat flashgrade ,radiostanice se zapne svítí ale jen klávesy display vůbec nereaguje podle mě je v čudu firmware může mi stím kdokoliv pomoci už nevím co to,něco podobného dělá gp300 tam prozměnu se rozpadl firmware bliká jen dioda třemi barvami ,už fakt nevím kdyžtak pište i na email jara.jara.stejskal@seznam.cz díky

Autor: view (82.117.130.---)
Datum: 18.09.2017 07:49

www.batlabs.com
g1ivg.com/motgm300.htm
www.repeater-builder.com/motorola/maxtrac/gm300-channel-upgrades.html

používej google

Datum: 18.09.2017 21:13

Jojo google používám jako hlavní prohlížeč ale ne vždy se úplně daří.

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*3* + *4* =