CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Gm 300 - signalizace
Autor: Pavel (178.77.244.---)
Datum: 02.03.2018 00:00

Zdravím, mám dotaz. U Motorole Gm300 : model M33GMC20D2AA /8 kanálů se při načtení rádia nezobrazí několik ukazatelů !
Použil jsem různé software i z ruských stránek atd.
Nezobrazí se vůbec : F6 - PHONE MEMORY Configuration F7 - SIGNALLING Configuration Menu F9 - CALL LIST Configuration
Vlastně vše co se týče signalizace !
Kdybych třeba udělal změnu v software u souboru MDF a vnutil tomu nějakou změnu, třeba í rozšíření z 8 kanálů na 40 ,pokud to jde, pomohlo by to ? aby se mi tam objevila ta signalizace, nebo by se musela udělat větší škála změn v tom souboru MDF.
Nemožu tam dat ani blbý roger - post¨, fast, ani zazvonit na protistanici atd.
Díky za INFO

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: Gm 300 - signalizace
Autor: Soptík Háje (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 02.03.2018 19:37

Získal jsi základní model (0D v model number - 0D Masked Logic Board, 8 Freq.). Signální systémy má 9C Expanded Logic Board, 16 Freq. Úprava mdf asi nepomůže, musel bys přeflashovat.

Re: Gm 300 - signalizace
Autor: Pavel (178.77.244.---)
Datum: 02.03.2018 23:11

Díky Soptíku za Info, tak se na to vyprdnu, když to MDF nepomůže !
Flashování, to by bylo asi komplikované a postup ani moc neznám,jak by se to dalo obejít. MDF jsem kdysi upravoval, abych dostal 40 kanálů a tuším ještě se mi povedlo hodit to od 144 Mhz na 2 metru, ale to byla ta jiná verze 16 kanálů 9C jak říkáš.
Toš nevím, je to škoda !

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*4* + *7* =