CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Jdi na stránku: Předchozí123
Aktuální stránka: 3 z 3
Re: PMR Pikador 2011 a PMR štafeta už 10.9. 2011
Autor: Tomek (---.trz.cz)
Datum: 09.09.2011 07:09

no to jsem vážně zvědavý

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Autor: Jirka6 (---.dialtelecom.cz)
Datum: 09.09.2011 11:46

V tom případě to není štafeta,ale něco jako PNS.

Autor: Jerry Nové Město (---.eurotel.cz)
Datum: 09.09.2011 21:29

Zdravím ve spolek,
posádka číslo jedna hlásí malou změnu! Budu na Černé hoře v lokátoru JO70OT (1085m) - Jizerských horách, oproti Jizeře to tu létá lépe na mé kolegy... On-Air budu nejpozději kolem 13:00. Data jsem aktualizoval i na webu, takže si můžete vytisknout aktuální trasu (seznámek) zde:

[www.cbpmr.cz]

Pokud se to podaří, řetěz bude dlouhý cca 1503km...
Nikdo jiný nic nenahlásil, takže se tímto loučím a těším se zítra na PoMeRanči naslyš! Ať se vám daří ;-) 73, GL JERRY

Autor: Matěj Brno (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 10.09.2011 21:35

Já, posádka č. 15 děkuju za štafetu. Jak se vám vedlo? Já slyšel jen ty nejbližší a nevím co se dělo dál ode mne.

Tima Pezinok někdo slyšel? Měl mi předávat štafetu, ale nějak se po něm slehla zem, takže Delta (13) dával slovo přímo mně.

Druhé kolečko štafety ke mně jaksi nedoputovalo.

Autor: Mirek Rozdrojovice (---.gprs.tmcz.cz)
Datum: 10.09.2011 22:22

No jo, Delta nečte propozice a pak neví, že budou dvě kola a vykecává na jiném Ch.
Emil na Kohutce (vložená posádka) to hodil na mě, protože jsi ho Matěji nebral.
To druhé kolečko bylo celkově nějaké chaotické.

Do Čech mi to nelétalo, moravské posádky slyšet byly, včetně Toma na Javorovém.

JERRY DÍK za organizaci !

Autor: Tomek (---.tvtrinec.cz)
Datum: 11.09.2011 09:54

Posádka č.11 ve složení Tom Terasa Třinec a Radim Těšín taky děkuje za štafetu, v prvním kole to prošlo v pohodě (až na to, že jsme přeskočili tu 12tku), v druhém kole pomohl Emil z Kohutky. Jinak v době štafety spousty rušení, dětičky si hrály s PMR. Těším se na další akci !

Autor: Tomáš Drozdov (---.cust.sloane.cz)
Datum: 11.09.2011 14:44

Posádka č. 21 Tomáš Drozdov a Míra Točník. Nevím jak jinde, ale na Mitterwaldu byl blázinec ještě před štafetou aneb hulákal tam jeden přez druhého. První kolo štafety bylo pěkné, druhé kolo tam bohužel ale někdo permanentně klíčoval a prozváněl a ve finále ještě nějací turisti. V prvním kole mám za to, že jsem zaslechl i náznaky stanice č. 11, což by bylo nádherných 355km, bohužel díky rušivým vlivům jsem neměl v druhém kole možnost to vylepšit. Takže nejdelší spojení bylo se stanicí č. 10 které mělo cca 230km.
Takže i já děkuji Jerrymu a budu se těšit na další akce.

Datum: 11.09.2011 21:32

Zdar štafetáři,
č. 1, Černá hora JO70OT 1085m slyšela 14 posádek ( 3,4,5,6,7,8,9,10,17,18,19,20,21,22 - *18 a 20 pouze 2R). Reporty během týdne zařadím na www.cbpmr.cz. Ty vaše též rád uvítám na mém e-mailu. Posádka č. 12 nebyla (omluvena SMSkou), posádku č.2 se nepodařilo propojit. O č.14 zatím nic nevím...
První kolo se ke mně vrátilo cca v 17:15. "Rozbité" druhé kolo se u mne završilo v 17:45, během druhého kolečka jsme měl silnější "rušení", nakonec jsem spokojen, počasí slušné, lidí na éteru docela dost... do Pikadoru přichází i první deníky. Pokud máte též nějaký seznam spojení neostýchejte se mi je poslat k vyhodnocení (cb16@volny.cz, výzva i pro nepřihlášené!).
Všem díky za účast. a Standovi Králíky obzvlášť... bez jeho účasti by asi Morava zůstala odtržená... Jedině že by nám vypomohl nepřihlášený Petr Blansko z Kořence (JN89JM) s kterým jsem měl spojení mimo štafetu ;-)... dík patří i Emilovi na Kohútce. zatím 73

Autor: Jirka6 (---.dialtelecom.cz)
Datum: 11.09.2011 22:15

Tak jsem si aspoň mohl v sobotu ověřit jak je ošidné mít v blízkosti plno balkonů se satelitními parabolami a antény na internet.Obojí tak silně zarušuje PMR až hrůza.Třeba Standovi to smázlo 9S signál na směrovce a rádio silně zarušeno.Na druhé straně baráku bez balkonů i jen na pendrek 9S.Je to nějakých 20 až 25km.
S podivem jsem učinil spojení s Petrem Blansko na 52km na odvrácené straně z okna na sever,Blansko je na JZ.Je to čudné.Přitom CB s anténou na střeše tím směrem nechodí,protože v cestě je Háj 632mnm.
I Javorina 120km se dala poslouchat i další stanice směrem na Ostravu,jenže sběrači ostružin to rušili.

Autor: Emil Lazy (---.87-197-99.telecom.sk)
Datum: 12.09.2011 13:02

Na Kohútke (913 mnm, lok.:JN99CH)som počul 10, 11, 13,veľmi dobre a 16 slabšie. Prvé kolo bolo ukážkové, v druhom nastali komplikácie - rušenie "turistami". Standa Králiky (10) na Toma Terasa Třinec (11) štafetu predal cezomňa. Tom to skúšal na 13, 14, 15. Mne sa to tiež nepodarilo a štafetu prebral Mirek Rozdrojovice (16). Delta Stará Turá (13) nevedel o druhom kole a moc ho mrzelo že "ušiel" na iný kanál. Po štafete sme spolu hovorili.
Jerrymu chcem poďakovať za zorganizovanie peknej akcie.

štafeta
Autor: Jarda Mirošov (---.pop2.rok.sloane.cz)
Datum: 12.09.2011 16:07

V prvni řadě děkuji Jerrymu za usporadani akce,ktera se vydařila se všim všudy.Spojeni z meho QTH.St čislo 1,3,4,6,19,20,21-pětka radio.St.čislo 17-čtyřka radio.St.čislo 5,18-trojka radio.St.čislo 10 sem zaslech 2radiem,ale bohužel se mi po štafete nepodarilo navazat spojeni.

Jarda Mirošov

Autor: Michal 62 Nasavrky (---.eurotel.cz)
Datum: 12.09.2011 19:04

Rozhledna Boiika - VIX Polabiny a Michal 62 Nasavrky - děkuje Jerrymu i ostatním.
Bohužel na vysílači Krásné zřejmě spustili nový datový spoj a směruje přímo na rozhlednu. Cela Štafeta tak pro nás byla o hledání lepšího místa, což se moc nepodařilo.

Autor: Stanley (---.core.ttnet.cz)
Datum: 12.09.2011 19:41

Taky s přídávám s dojmy ze štafety. Slamník, je ještě stále panenský kopec bez vydobytků naší doby i když je to zatím o prsa. O 100 výškových metrů níže vyrostla koncová stanice nové sedačkové lanovky a dostavuje se nová chata se zázemím pro turisty a lyžaře. No naštěstí je přístupová cesta na vrchol Slamníku celkem dobře zašitá a nenápadná...

Jinak ke štafetě. To jak proběhla provní kolo to byl slušný fofr,no druhé kolo nám trochu na Moravě zadrhlo, ale pořešilo se to díky Emilovi Lazy na Kohůtce, jak už se psalo výše. Já měl celkem dost sevřeno z mraků co se nechutně černaly pár metrů nademnou a celkem mi dost kolísaly podmínky příjmu. Ale i tak dost slušné výsledky. Radost mi udělali Radegasti na Klínovci (280km), které jsem si udělal v rámci Pikadora. To samé Tomáš Drozdov na Mitterwaldu a Jerry na Černé Hoře.
To jak to hrálo Artabanům ze Sedla fakt síla, to samé Delta na Javorině, prostě Slamníkovská klasika.
Jinak spousta starých známých stanic, Barry, Petr Blansko, René Chropině, Býček Šumperk, Pavel Kostelec a další.

Co jsem slyšel na štafetě ? Stanice 1,3,4,6,7,8,9,11,13,16,17,21,22.

Co mě mrzí, že jsem se nedovolal na Jardu Mirošov na Houpák. Ale mě to po štafetě totálně na Čechy umřelo, kromě Artabanů. Takže snad příště.

Pikaču jsem nejel na vítězství ale pro radost a spoustu spojení jsem si bohužel ani nestačil zaznamenat na záznamník. Papír jsem neměl, nakonec jsme v 21 století, tak na co, že ?

Ještě jednou dík Jerrymu za organizaci štafety. Je vidět že to je perzona jak se patří, a dokáže zvednout dost lidí na kopečky.

Autor: Tomáš Borotín (---.114.broadband12.iol.cz)
Datum: 25.09.2011 21:40

takže já jsem slyšel 7 staniček,což docela jde na to kolik nás bylo,proti minulým rokům.
co mě velice potěšilo,že jsem konečně dal slovo s Jerrym,za ta léta to byla opravdová odměna pro mě.
zase pro změnu jsem neslyšel Standu na Slamníku,ale stál jsem na jiným místě než jindy,tak mi vadil na Standovu stranu les.

jinak pak jsme ještě s Artabanama,když se sětmělo zkoušeli kromě vysílání ještě další zajímavou aktivitu,která ale bohužel neprošla a to dosvítit na mě velmi výkonou baterkou,nezadařilo se,ale někdy to budeme ještě zkoušet dál a třeba to vyjde.

každopádně ještě jednou díky Jerrymu,bez něj bych už asi dávno PMRku hodil do popelnice,neb po Praze je to poslední dobou téměř k ničemu,poslouchat jeřábníky mě nebere.

Autor: Tomáš Borotín (---.114.broadband12.iol.cz)
Datum: 25.09.2011 22:05

dávám sem kratký video,jak to zhruba v Libenicích vypadá.

[www.youtube.com]

Autor: Míla Barandov (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 04.11.2011 16:40

Kdy budou známy výsledky PIKADURU 2011 ?

Datum: 10.11.2011 01:20

[www.cbpmr.cz]

...fakt jsem to dříve nestíhal byl jsem pracovně zaneprázdněn! Díky za pochopení J.

Jdi na stránku: Předchozí123
Aktuální stránka: 3 z 3

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*3* + *7* =