CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Portejbl - Milešovka
Autor: Martin Kbely (---.casablanca.cz)
Datum: 03.03.2012 23:31

Vydávám se zítra na Milešovku s PMR. Výzvy budu dělat zhruba od jedné do tří hodin odpoledne, pokud tedy počasí alespoň trochu dovolí.

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: Portejbl - Milešovka
Autor: Jerry Nové Město (---.eurotel.cz)
Datum: 03.03.2012 23:52

Ahoj Martine,
pokud nebude slejvák tak budu ve 13:15 zkoušet volat na CH4, kousek od Nového Města (470m/m JO70OW). Dělal jsem tam běžně Sedlo u Uštěku... Výškopis na Milešovku není nejlepší, ale věřím že je šance na 3-kové rádio...... 73! JERRY

Autor: Martin Kbely (---.ppf.cz)
Datum: 05.03.2012 11:48

Díky všem za spojení a omlouvám se brejkům, které jsem případně neslyšel. Jako můj první pořádný portejbl jsem si to užil a rozhodně to brzy zopakuju na jiném kopci.

Autor: OK1-36396 Martin (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 05.03.2012 19:24

Na kterej se chystas? Kdyby to byl vikend tak bych se pridal. Mozna i nejaky den v tydnu.

Autor: Jerry Nové Město (---.eurotel.cz)
Datum: 06.03.2012 09:08

Taky Martine děkuji za moje první letošní PMR spojení s tebou z té "mé díry" 520m/m ;-).
Jerry Nové Město (JO70OW)

Autor: Martin Kbely (---.ppf.cz)
Datum: 06.03.2012 11:54

Jelikož jsem tak trochu grafoman, udělal jsem o portejblu stručný článek na svůj blog. Třeba na PMR portejbly někoho přiláká.

[blog.i-logout.cz]

Pro Martina OK1-36396: nevím přesně kdy a kam to bude, ale kdyžtak se ti ozvu - pokud by to nebylo někam daleko spojené s nějakou návštěvou příbuzných/známých/kamarádů.

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*4* + *6* =