CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Silvester rádioamatérov & Kohútka (JN99CH) prezentácia - rádioamatéri 6
Autor: Mailo Dubnica (---.db.swan.sk)
Datum: 22.03.2012 15:24

Keďže sa blíži I. výročie od vzniku I. dielu prezentačných videí o rádioamatéroch a slovenských kótach , prinášam vám výročný špeciálny diel, v kt. si môžete pozrieť nielen spojenia, kt. rádioamatéri robia, ale aj spôsob, ako popri tom všetkom silvestrujú . Zároveň vám prinášam vystrihnuté scény z posledných dvoch dielov ( Vianočný portable a Kohútka) .
[www.youtube.com]
73 de Mailo Dubnica, OM4AJK

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: Silvester rádioamatérov & Kohútka (JN99CH) prezentácia - rádioamatéri 6
Autor: Žán Braník Praha (---.203.broadband4.iol.cz)
Datum: 29.03.2012 17:40

Ahoj Mailo, video bez hudby ( o tom střihání ) je lepší jak ta ostatní, s hudbou. Ta hudba někdy překrývá to ostatní a navíc se mi nelíbí :-). Takoví Sex Pistols, nebo Joy Division hmmmm .... 73, Žán Braník.

Re: Silvester rádioamatérov & Kohútka (JN99CH) prezentácia - rádioamatéri 6
Autor: Mailo Dubnica (---.db.swan.sk)
Datum: 29.03.2012 21:56

Ahoj Žáne. Je to samozrejme vec názoru, vyberám hudbu čo sa na "moj vkus" to videa hodí ... Sex Pistols poznám, ale že by vo videu ? o_O
Inak s tou hudbou - to ti uznávam : sám som to video chcel ešte prerobiť, ale nemali sme čas a už se nakrúcali ďalší diel, tak starý som uzavrel a vcelku sa mi to ľúbilo ..
Ale myslím, že celkový výsledok je veľmi dobrý . Hádam bude ďalšia časť lepšia ;)
73 de Mailo Dubnica, OM4AJK

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*9* + *3* =