CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Rozhledna Skalka-Vyžlovka
Autor: Martin Kbely (---.casablanca.cz)
Datum: 13.05.2012 10:50

S nejvyšší pravděpodobností zkusím dnes ve 13:00 vylézt na novou rozhlednu Skalka-Vyžlovka a udělat tam nějakou tu výzvu na PMR. Předem díky za každou odpověď.

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: Rozhledna Skalka-Vyžlovka
Autor: Martin Kbely (---.casablanca.cz)
Datum: 14.05.2012 08:29

Rozhledna se v zásadě osvědčila. Stojí tam měsíc, je terénem kryta od prakticky veškerého signálu z Prahy, takže je klid pro komunikaci se severem a severovýchodem Čech. Za hodinku (víc jsem v té zimě a větru nevydržel) se povedlo spojení do Jičína, Zboří nad Labem, Mříčné, na opakovač v Železných horách a přes něj do Chvaletic.

V lepším počasí se to dá považovat za skoro ideální QTH, pata rozhledny je 430mn.m., rozhledna má 25m.

Autor: Žán Braník Praha - (---.203.broadband4.iol.cz)
Datum: 14.05.2012 16:55

Ahoj Martine, rozhledna tam stojí víc jak půl roku, já na ní byl loni v prosinci taky s vysílačkou. Jinak dávej avízo o svých akcích i na cbmonitor.cz a cbdx.cz, tak si toho všimne víc lidí. Třeba i já.

Autor: Martin Kbely (46.28.108.---)
Datum: 15.05.2012 11:33

Ahoj Žáne,

vycházel jsem z informací na stránkách rozhledny, kde majitel tvrdí, že první oficiální otevření bylo v dubnu 2012, což je ani ne měsíc.
Avízo bylo na cbpmr.cz, cbmonitor.cz a zde. Počítal jsem, že tři weby stačí.

Autor: Žán Braník Praha - (---.203.broadband4.iol.cz)
Datum: 15.05.2012 12:27

Ahoj, tři weby stačí, ale chtělo by to dávat dřív. Alespoň 24 hodin předem, tedy pokud jsi věděl, že někam pojedeš.

Autor: Dragon Praha (---.ctk.cz)
Datum: 15.05.2012 15:28

Ahoj Martine, já jsem o tvém výjezdu věděl, ale bylo mi to málo platné, protože PMRka Intek 3030 po třech a něco letech odešla do věčných lovišť (šunt jeden čínskej).

Pokud jde o avízo, asi bych mohl na svých stránkách udělat nějakou jednoduchou registraci a přihlášeným zájemcům by se automaticky zasílaly e-maily se záznamy kalendáře, kdykoliv by nějaký přibyl. Potřebuji ale vědět, jestli by o to byl zájem. Mám své práce dost a nenudím se :-)

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*4* + *7* =