CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2
Poslední PMR akce roku?
Autor: Martin Kbely (---.ppf.cz)
Datum: 11.12.2012 10:22

Zdravím přítomné.

29.12.2012 plánuju portejbl na Ještěd. Je to sice s mými portejbly poněkud monotónní, ale oni tam fakt dobře vaří.

A jelikož tam plánuju být za každého počasí, napadlo mě proč nezkusit svolat poslední PMR pokec roku. Co říkáte, nebude se vám chtít vylézt na pěkně zasněžené povánoční kopce, shodit při tom třeba nějaké to sváteční kilo, pokecat si a mně nadělit pár bodů do PMR Cupu?

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: Poslední PMR akce roku?
Autor: Luboš (213.180.34.---)
Datum: 14.12.2012 07:58

Zdravím, já na PMR určitě budu.Můžeme zkusit zase spojení, ale tentokrát budu vysílat z domova - lokátor JO70GQ takže vzdálenost bude jen nějakých 29,7km.Na Ještěd mám přímou viditelnost takže to určitě půjde, ale nevím jestli ti budu moc dát nějaké body protože v PMR Cupu nejsem registrovaný takže to asi nejde.

Autor: Jirka6 (---.dialtelecom.cz)
Datum: 14.12.2012 17:10

Stačí jen trochu zaštrachat v paměti [pmrcup.cbmonitor.cz]

Datum: 14.12.2012 17:16

Lokátor budeš asi muset vybírat jen v mapě propozic pmr cupu,protože v jiné ti asi neuznají spojení(jinde neumějí hledat).
Narazil jsem na jednu zajímavost a to,že ve čtverci kam chodím vysílat se při zmenšené mapě uvádí jina nadmořská výška než po zvětšení na daný čtverec.Snad se to zobrazí [www.cbmonitor.cz]

Datum: 14.12.2012 17:18

Tak je to konkrétně JN89MW a kopec Kopka.Po zvětšení se záhadně mění metry.

Autor: Dragon Praha (---.eurotel.cz)
Datum: 15.12.2012 20:14

2 Jirka 6: ad "... protože v jiné ti asi neuznají spojení(jinde neumějí hledat)...". - vyjadřuj se, prosím, k věcem, které znáš a zanech dohadů. Jinak nic ti nebrání pořádat vlastní soutěž a dělat to lépe.

2 Luboš: do PMR CUPu není třeba se registrovat, stačí poslat deník (klidně i jen s jedním spojením). Pokud soutěžit nechceš, přesto ti nic nebrání udělat spojení i se soutěžícími (nejen PMR CUPu). Takže, ano, můžeš dát soutěžícím body. Hlavně: ono by to moc bez nesoutěžících stanic moc nešlo, to by ti soutěžící mnoho spojení neměli a asi by je to brzy přestalo bavit...

Datum: 15.12.2012 20:48

2 Luboš: uvědomil jsem si, že deníky se posílají už jen na vyžádání pořadatelem, takže stačí poslat jen hlášení. Omlouvám se za nechtěnou mystifikaci :-)

Autor: Luboš (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 16.12.2012 18:38

Díky za info, takže když se s ním uslyším tak mu ten bod dát můžu.Jinak pro mě ty body nemají význam, protože jsem tady nízko a žádné spojení bych asi neudělal, ale uvidim jak to půjde.

Datum: 16.12.2012 21:18

Dragone,nechápu tvoji reakci.
Právě že skušenost s bandou z aerokubu ČL,kdy jsem si dovolil se ozvat soutěžícím stanicím z kóty Mrtvý muž,kterou nemohli najít na své lokátorové mapě a pak sprostým anonymním mailům(ke kterým se pak nikdo ze strach nepřihlássil),které jsem dostal od té sebranky,které i ty lezeš do prdele i když ti veřejně,na stránkách CBDX, sprostě nadávají,hovoří samo za sebe.
To aby měl pomalu člověk strach vylézt na kopec a udělat si nezávazné spojení v době konání nějaké akce.
Jindy to ostatně ani nemá cenu se o něco pokoušet.
Mít k nečemu připomínku,tak to dopadně minimálně stejně jako tvoje reakce,nebo podstatně hůře.

Datum: 16.12.2012 22:21

Nějak nechápu, co má společného CB Klub Česká Lípa s PMR Cupem. PMR Cup pořádá Žán Braník a já mu pomáhám s technickým zázemím. Lokátorová mapa na CB Monitoru je moje dílo (kromě mapového podkladu mapy.cz samozřejmě). CBMonitor.cz a vše na této doméně patří mně. Buď sis něco spletl, nebo jsem tě já špatně pochopil, protože nevidím logickou souvislost mezi aktuálním PMR Cupem a tvojí poznámkou ohledně uznávání spojení.

ad "...když ti veřejně,na stránkách CBDX sprostě nadávají... " - to je mi novinka, můžeš mi poslat odkaz?

Autor: Žán Braník (---.203.broadband4.iol.cz)
Datum: 17.12.2012 12:35

Ahoj, jediné co jsem pochopil já je: Jirka6 = Býček Šumperk. Nyní se zde k tomu veřejně přiznal, viz níže.

Datum: 17.12.2012 20:36

Je vidět,že pražáci mají trochu delší vedení.
Ta mapa lokátorů co tam máte vystavenou u propozic je obdobná(ne li stejná) jakou používají při soutěžích v CB Klubu Česká Lípa a jen jsem chtěl v původním příspěvku naznačit,že by to mohlo dopadnout obdobně,když někdo použije správný název kóty nebo kopce v daném lokátoru a tento název není zobrazen ve vaší mapě a pak se najde někdo,kdo ti dá nevybíravým způsobem najevo,že je vlastně sám vůl,protože tě nutí použít jen název takové kóty,která je vyznačená v jejich mapě a nadávat někomu kdo se jen od jedné báby dozví,že se na kopcích koná nějaká akce a neletí hned studovat propozice,ale chce se jen cvičně udělat nějaké radostné spojeníčko a oprášit pavučiny ve stanici.
Žáne Bráník,jestli jsi až teď pochopil to,co jsi uvedl v posledním příspěvku,tak to máš kurevsky dlouhé vedení.

Datum: 17.12.2012 22:09

Ahoj Býčku Šumperk, přečti si po sobě co jsi napsal a uvidíš kdo používá "nevybíravé způsoby"!
Pak si přečti propozice PMR Cupu, porovnej je s tím co jsi napsal a pak snad už pochopíš.....
Jinak nevím, Žán Braník, 73.

Datum: 18.12.2012 09:01

V té CB lize taky nemají doslovně napsáno,že se musí užívat jenom jejich mapa a pak spoustě lidí škrtají body,když použijí k označení kopců nějaký název,který se nezobazí v jejich mapě a v jiné je k dohledání.
Přitom mobil za jízdy klidně uznají.
...km nejdelší spojení + s jakou protistanicí a na jaké QTH + lokátor bylo nejdelší spojení navázáno.
Taky nemáte uvedeno,že QTH nemusí souhlasit s vaší mapou a ve většině případů ani nebude.
Proč nestačí jako u HAM soutěží jen lokátor?

Datum: 18.12.2012 11:55

Ahoj Býčku Šumperk, zřejmě jsi stále nepochopil. Kontrolu svého deníku si provádí soutěžící sám, tak jako u HAM.

Datum: 18.12.2012 16:40

Žáne,jsi nějakej nervózní,měl by sis zajít do přírody ať se odreaguješ a nadýcháš čerstvého vzduchu.
Odněkud,už ale nevím odkud,jsem se dozvěděl,že se snad chystá nějaká akce.
Nevím jistě jesli s péemerkama nebo něčím jiným.
Tak si zajdi do přírody,zavysílej si a přestaň dělat blbiny.

Datum: 19.12.2012 20:12

Jiří Skrbek = Jirka6 (2,3,4,5) = Býček Šumperk.!?

Datum: 19.12.2012 21:04

Žán Braník = vůl?
Proč si myslíš že asi uvádím za jménem 6?
Protože je tady Jirků spousta.
Vždyť jsem říkal,že pražáci mají dlouhé vedení.
Tohle ti snad napoví(---.dialtelecom.cz) a už se na mě vyser.Jsi trapnej.

Datum: 19.12.2012 21:36

Vracím Ti jen to, co dáváš TY!

Datum: 20.12.2012 14:56

Jestli nazýváš vracením zmatlat šest různých lidí dohromady

Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2

Jméno: 
Email: