CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Blučina-Výhon-Rozhledna Akátová věž
Autor: petr (---.alfservis.cz)
Datum: 15.08.2013 17:56

[www.mapy.cz]
Super místo na vysílání, ale měšťáci ze Židlochovic to tam kasírujou. Je potřeba mít povolení nebo stát 200m nasever od rozhledny při výjezdu po žluté.
Byl jsem tam na moto a tak říkám, že jsem přijel po polní cestě po zelené z jihozápadu a že tam žádný zákaz není. No tak mi bylo vysvětleno, že s motorovým vozidlem se po nezpevněné cestě nesmí a bylo to za 200,- Docela drsná cesta pro traktory a lidi to vyjíždí i autama. A já pitomec tam právě jel vyzkoušet ty dvě cesty skrz zahrádky, protože normálně tam jedu po asfaltu z Blučiny, ten zákaz tak vždycky někdo zdemoluje.

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: Blučina-Výhon-Rozhledna Akátová věž
Autor: Honza-Švermov OK1ACR (---.brmlab.cz)
Datum: 15.08.2013 18:08

Jestli to byla polní cesta, měl si je poslat doháje. Pokud to byla lesní cesta, tak na tu opravdu nesmíš ...

Datum: 15.08.2013 18:14

Polní cesta mezi zahradama a naní turistická značka.
[www.mapy.cz]

Datum: 15.08.2013 18:22

Popravdě možností jak snima vydrbat by se našlo víc, ale běhej pak po nějakých řízeních... Parkoval jsem beztak na soukromém pozemku vedle cesty a přiletěl vrtulníkem. Byl jsem tam už třikrát a lidi tam auty stejně jezdí a jezdit budou, když tam vede silnice + dvě polňačky. Ale ta rozhledna stála kolem 10mil a je jen z prken a už se rozpadá, tak to potřebují něčím zatlouct.

Autor: spectrum (31.31.78.---)
Datum: 01.09.2013 01:14

Měl jsi to ukecat jako já. Řekl jsem jim, že právádím měření kmitočtového spektra, když viděli ty antény tak mi asi uvěřili. Bylo to řešeno domluvou, příště že si mám vyřídit povolení. A přijel jsem si normálně po asfaltce.

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*3* + *7* =