CB bazar
 
CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat
 
Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
25.1.2014: Severočeské regionální setkání CSDXC, Jablonec nad Nisou
Autor: CSDXC (---.nfx.cz)
Datum: 01.01.2014 11:30

Datum a čas: Sobota 25.1.2014 od 15.00

Místo: Restaurant Leon, Komenského 21, 466 01 Jablonec nad Nisou (viz mapku, parkování možno přímo vedle podniku)

Jablonec nad Nisou byl již od počátků našeho klubu považován za hlavní město DXingu, pořádaly se zde setkání i polní dny. Proto letos chceme, po vzoru zavedených regionálních setkání klubu v Olomouci a v Praze, obnovit tradici setkávání DXmanů i na severu Čech. Toto setkání je otevřené všem příznivcům dálkového příjmu rádiového vysílání na jakýchkoli pásmech. Program je volný, neorganizovaný.

V dnešní uspěchané době internetu jsou osobní setkání a výměna zkušeností čím dál vzácnější, proto neváhejte a využijte tuto příležitost popovídat si po dlouhé době s kamarády, poznat nové a dozvědět se něco zajímavého z oboru dálkového příjmu. Věříme, že právě na regionálním setkání v Jablonci uvidíme nové tváře. Pokud jste nebyli ještě na žádné klubové akci, neostýchejte se a přijďte také mezi nás!
Případné aktuální informace se dozvíte na klubovém webu www.dx.cz (před návštěvou akce doporučujeme web navštívit, pro případ, že by došlo k nějaké nečekané změně).

[dx.cz]

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek


Jméno: 
Email: 
Téma: 
*6* + *8* =