CB bazar
 
CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat
 
Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Podzimní setkání Kozákov 2016
Autor: Jirka Chlístov (---.ipv4.broadband.iol.cz)
Datum: 08.08.2016 18:17

Srdečně Vás všechny zvu na setkání radioamatérů a síbíčkářů na Kozákově,které se bude konat dne 10 září 2016,tuto informaci předávejte svým přátelům a známým všemi komunikačními prostředky. Děkuji Jirka Chlístov

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: Podzimní setkání Kozákov 2016
Autor: slídil (---.mason-net.cz)
Datum: 08.08.2016 22:21

Bude hnusně jako skoro vždycky ? Ono má-li zájemce jet 90km a nemá alespoň naději na rozumné počasí, které se mění každých pět minut, bude rozmýšlet, zda ano, či ne. Bylo by dobré Jirko Chlístov uvést, zda je alespoň zajištěn chod restaurace, kde se lze ohřát a najíst, zda budou pozvány obchodní firmy, či jiná atrakce jako třeba přednáška o použití SSB na CB pásmu, nebo výhody použití DMR v radioamatérském provozu, či převáděče zda jsou dnes ještě k něčemu dobré vyjma hlášení teploty, oblačnosti a poledního jídelníčku.

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: Podzimní setkání Kozákov 2016
Autor: Štěpánek (---.240.forpsi.net)
Datum: 08.08.2016 23:53

Slídile, ty se jdi vyfotit vedle UHU, LARRY a podobnejma zkrachovalejma existencema. Ty budeš podobně zapšklej kretén jako oni a Lukáš Uničov. Taky se ti nic nelíbí a furt brečíš. Stejná baba.

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: Podzimní setkání Kozákov 2016
Autor: Jirka Chlístov (---.ipv4.broadband.iol.cz)
Datum: 29.08.2016 11:30

Dopravní uzávěra Kozákov

Pondělí, 22. srpen, 2016

Vážení přátelé,

v souvislosti s plánovanou rekonstrukcí příjezdových silnic ke Kozákovu vydal Městský úřad Turnov, Odbor dopravy rozhodnutí o dopravní uzavírce příjezdových komunikací na Kozákov mezi obcemi Lestkov, Radostnou pod Kozákovem, Bačov a dále až k elektro rozvodně na Klinkovicích. Doba úplné uzavírky těchto komunikací je od 22.8.2016 do 27.9.2016. Opravu komunikací a příslušné dopravní značení provádí firma SAVOZ s.r.o. Jičín.

Na základě konzultace s DI Policie ČR doporučujeme po dobu opravy komunikací návštěvníkům Kozákova tuto příjezdovou trasu k chatě KČT:

- na příjezdu od Turnova na křižovatce Loktuše na Špici odbočit vlevo směr Koberovy a přes Železný Brod, Pelechov (odbočíte vpravo) a Záhoří (odbočíte vpravo) dorazíte k chatě KČT na Kozákově
- druhá varianta Turnov - Tatobity - Zelený háj - Semily - Záhoří - Kozákov (ze Semil přes Chuchelnu do Záhoří a zde vlevo dále na Kozákov nebo ze Semil přes Pelechov - odbočíte vlevo na Záhoří a zde vpravo k chatě KČT na Kozákově)
- třetí varianta Turnov - Malá Skála - Železný Brod - Pelechov (odbočíte vpravo) - Záhoří (odbočíte vpravo) - Kozákov.

Je to jistě nepříjemná skutečnost, ale věříme, že Vám nic neubere na Vaší náladě a záměru navštívit naší chatu se zázemím na Kozákově.

Klub českých turistů Semily

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek


Jméno: 
Email: 
Téma: 
*6* + *9* =