CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Malý zosilnovač 145MHz.
Autor: IKE (88.103.7.---)
Datum: 06.08.2012 11:36

Kdysi jsem znal jednoho bastlíře z Kobylnice, taky Jirku (už zemřel) a to by jsi koukal co udělal ze staré plechovky, a jak mu to chodilo!

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Autor: OK4JD (81.19.47.---)
Datum: 07.08.2012 10:24

Měl jsem za to, že je zde řeč (především) o zesilovači na 145MHz, což asi běžně žáci 5. třídy nestaví a už vůbec ne tímto způsobem. Nehledě na to, že většinu žáčků nelze nazvat konstruktéry. A to, jestli jsem kdy co postavil není podstatné, i když odpověd je ANO. Krystalku na vysílání ne.

Autor: kamil_sherwood_ok2vqo (---.eurotel.cz)
Datum: 12.08.2012 10:04

k te mobilce jen dodam, ze jestli to bude nejaka levna stara z profi site (motorola apod), tak jsou vetsinou tupe jak prdel takze budes muset stavet pro zmenu predzesilovac pro prijem. Nevim co je jednodussi.

K wouxunu ale asi nic nepridavej, je to hrozny krap,zahlcuje se to vsim moznym. Chapu ze je to levne a do kapsy a kdyz se to rozbije nevadi, ale ma to spoustu chyb a je skoda travit cas zesilovacem. Vim to protoze jsem ho mel taky. Mozna mam vysoke naroky a nekomu staci,ale hodne lidem staci proto ze nemaji moznost srovnani s jinou ruckou.

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*9* + *5* =