CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
president harry 3 asc
Autor: Petr (---.aitex.cz)
Datum: 19.02.2013 23:29

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,potřeboval bych poladit squelch na stanici ale na netu jsem nedohledal žádnej servisní manuál,neví někdo kde ho najdu ve stanici ten správnej trimr ,děkuji předem

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: president harry 3 asc
Autor: IKE (88.103.7.---)
Datum: 20.02.2013 11:49

Škoda, že jsi neuvedl mejl adresu. Tak jsem byl nucen schema dát na [www.hellsoft.cz]

Re: president harry 3 asc
Autor: Krysa (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 20.02.2013 12:34

Je otázkou na co vůbec je ručně nastavitelný skvelč na fm stanici a zda není lepší automatický.... já kdysi v 90tých letech vyvinul zapojení (dle jakýhosi vzoru ale z dostupných součástek jako MA1458 či 2x 741 a vyzkoušel) co vycházelo z toho, že FM demodulátor bez signálu na vstupu šumí jak kráva... čili vyšel NF filtr a operáky a přepínač a když nebyl šum, bralo to jako ž je signál a nf cesta jela když šum byl, filtr ho vzal a zesílil a zablokl nf cestu na zem.

s vyjímkou extra slabých signálů to fungovalo dobře pokud ovšem někdo neměl zdvih jak prase a nebo tam nepouštěl sinál s frekvencí asi nad 4.5kHz, že... (kterej to pak bralo jako šum)

nepochybuju že jsou stanice kde je to obdobný----

Krysa

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*6* + *1* =