CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
zlobi podsvetleni Allamat 296
Autor: Petr (---.klfree.cz)
Datum: 06.04.2013 10:17

Zdravim, uz mam nekolik let allamat 296, a uz tam mela modre posviceni - LEDkama, primo z prodejny. Netusim, zda to je uz primo od vyrobce, ci to udelala prodejce si distributor u nas. Stanice byla funglovka, takze zadna domaci uprava.
Posledni dobou se mi deje to, ze LEDka uplne v levo poblikava, rozebral jsem to, vsechny proletoval ,ale porad nepravidelne problikava, nekdy i dost rychle, myslite, ze muze byt vadna LEDka,(mel jsem za to ze ledka bud jde nebo nejde) nebo to dela nejaky tranzistor nebo neco jineho v osvetlovacim obvodu ?

diky za tipy, Petr.

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: zlobi podsvetleni Allamat 296
Autor: scn (---.rohr.net-connect.cz)
Datum: 06.04.2013 21:26

Je to vadná ledka, běžný jev. Uhnil přívod k čipu, jak se zahřeje tak se odpojí, po schládnutí zas připojí a furt dokola.

Autor: MartyB (---.petrkovice.net)
Datum: 08.04.2013 20:20

no za chvili to začne ceke blbnout pak zhoří ty žarocičky ..ja jsem si tam naletoval 3 ledky a je to ok

Autor: Lukáš Stařeč (---.18.broadband2.iol.cz)
Datum: 20.04.2017 21:55

Ahoj všem. Mám potíže se svojí Allamatkou 296 začala furt svítit už při připojení ke zdroji a až teprve když jí zapnu tak se rozsvítí displej a trošku se zvýší podsvícení. Nemá někdo radu ??? Moc moc prosím :(

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*1* + *1* =