CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
President JOHNSON II
Autor: Zdeněk Ústí (---.karneval.cz)
Datum: 03.06.2007 20:12

Před nedávnem jsem pořídil stanici President Johnson II a byl jsem velmi nemile překvapen malou odolností této stanice.Pokud byla stanice připojená na náhražkovou anténu bylo všechno fajn a se stanicí jsem byl velice spokojen.Problém nastal při připojení půlvlnné antény,stanice se zahlcuje všemi možnými signály které v AM režimu lze dokonce dokonale identifikovat jako rozhlasová rádia.Teprve po zařazení preselektoru byl problém vyřešen,ten se ale musí vždy dolaďovat což zrovna není ono.
Pokud by někdo měl schéma této staničky dejte prosím na web nebo mě prosím pošlete poštou.Jinak bych řekl že je to velice povedená stanice ale bohužel někdo někde něco podcenil.

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: President JOHNSON II
Autor: vrána - ruská vlaštoffka (---.net.upc.cz)
Datum: 04.06.2007 04:39

Tohle už dělal starej Herberk, vždyť mi z něj hrál Hlas Ameriky a to jsem měl připojenou jen drátovou půlku... asi se od té doby uvnitř jejich stanic nic nezměnilo. Jinak u toho Herberka stačilo trochu to zamáznout RF gainem a bylo to OK.

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*2* + *1* =