CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
zesilovac, repro
Autor: svadla (---.netbox.cz)
Datum: 25.08.2007 15:41

zdravim vsechny,

v tehle oblasti jsem trochu lamka, tak bych potreboval poradit. Chci zvuk do auta, ale protoze nevim kdy se mi do nej zase nekdo vloupa tak neco levneho, ale posluchatelneho...
zdrojem by byl asi mp3 prehravac, walkman, cd prehravac ... ten bude pripojen na zesilovac a ten na repraky na zadnim plate...

Jde mi o to jestli pro tento ucel muzu pouzit tento zesik (ktery si postavim)
[www.ukazto.com]

a na nej tyto repraky
[www.elektroland.cz]

Jeste je otazka jestli zesilovace neudelat dva - pro kazdy kanal jeden.

diky vsem, svadla

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: zesilovac, repro
Autor: PAVel Napajedla (---.cust.avonet.cz)
Datum: 27.08.2007 11:49

Tohle je realizovatelné a pokud chceš ještě navíc ušetřit práci-v některých TV bývá modul s TDA2030 a takové pěkné kulaté repráky s gumovým závěsem -stačí navštívit nějaký sběrný dvůr....

Autor: Paja (---.liten.cz)
Datum: 27.08.2007 11:54

Ci stare teslacke TV s MAB810kou - nejjednodussi a nejlevnejsi cena - plati se na vahu :-)

Autor: Franta (---.net.upc.cz)
Datum: 27.08.2007 19:58

To co uvádíš, není úplně nejideálnější. Od můstkového zapojení bych rozhodně upustil. Navíc to na schematu je jen konec, nemáš tam korekce, a ty už ten zesilovač moc nepředraží, a rozhodně ti budou chybět. Klidně to můstkový zapojení rozděl na dva a dodělej korekční předzesilovač ( jde o jeden IO a čtyři jednoduché potenciometry)

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*2* + *8* =