CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Zapojení mikrofonu
Autor: Cap (---.121.broadband9.iol.cz)
Datum: 25.02.2019 20:36

Zdravím, mám problem, vytrhl se mi kabel od mikrofonu, cb danita 240 fm, nevim co kde bylo. 4 piny, zem bily zluty oranz, nevim co ktery zanci mic rx tx pomuze nekdo? Konektor ma cisla horni rada zleva do prava zamecek nahore 4-1, spodni rada3-2, predem diky za pomoc.

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: Zapojeni mikrofonu
Autor: Paja (---.glow.cz)
Datum: 26.02.2019 02:43

S barvickami asi bude malicko problem (a nekde ani nemusi sedet), jukni se na schema na [www.cbradio.cz] - je ve spodku v ramecku a zkus si propipati ohmetrem

Datum: 26.02.2019 02:53

Jinak se ted divam a melo by byti origo
1 GND stineni
2 MIC bily
3 TX cerveny
4 RX cerny

a dale jsme nasel
1 GND stineni
2 MIC zluty
3 TX bily
4 RX cerveny

Kazdopadne merak a over si

Re: Zapojení mikrofonu
Datum: 26.02.2019 16:24

Diky moc rozdelal jsem na mikrofon tak zem je jasna mic je zluty a ted jeste RX (bily drat) je prijem pin 4 podle schema?? takze musi piskat proti zemi? Pri zmacknuti tlacitka na mluveni mi piska proti zemi cerveny to je TX podle schema pin3?Chapu to dobre nebo jsem to prohodil? Diky moc.

Datum: 26.02.2019 18:13

Pri prijmu je RX a zem jde na na RX 4, pri hovoru zmacknes PTT a zem jde na TX 3

Datum: 28.02.2019 15:03

Super diky kluci uz to maka :-) Akorat mam RX Bily a TX cerveny. Jeste jednou diky. S pozdravem Cap

Autor: Bufo bufo (---.237.broadband3.iol.cz)
Datum: 21.04.2019 22:12

Zdravím,
prosím, neměl by někdo nápad na zapojení externího majku k Alinco
DJ-FX 446? Před nedávnem jsem ho koupil "osobě blízké" spolu se staničkou, aby nemusela na túře nebo na houbách pořád lovit staničku z ruksaku (protože v kapse překážela) když jsem se chtěl zeptat, kde že se courá, když už já jsem někde úplně jinde.
A vzhledem k tomu, že jednou překážel i majk, zůstal někde ve společnosti muchomůrek.
Jacků mám v šuplíku mraky, starejch handsfree od mobilů taky a reprák v tom nepotřebuju, taky to s ním bylo zbytečně velký. Hlavně se mi nechce, jakožto dědkovi závislém na pravidelném nevalném příjmu od státu, dávat znovu sedm stovek za origoš, když to můžu zbastlit. Ale odprásknout bych tu staničku taky nechtěl.
Pokud někdo může poradit, moc by mne potěšil.

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*9* + *3* =