CB bazar
 
CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat
 
Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Pripojeni druheho mikrofonu motorola gm360
Autor: taboracek (165.225.76.---)
Datum: 27.02.2020 11:28

Stojim pred problemem pripojeni druheho mikrofonu k motorola GM360. jde o strikacku JSDH, v kabine je namontovana gm360 s mikrofonem pripojenym do predniho panelu. vzadu u cerpadla mame uz ted reproduktor aby mohl strojnik poslouchat co se deje. Radi bysme mu tam dali i mikrofon aby mohl mluvit.

Mame navic jeden originalni motorola mikrofon, ktery je plny klicovaci elektroniky (a zrejmne i nejakeho zesilovace), tedy potrebuje napajeni. Mate nekdo zkusenost s takovym pripojenim, protoze napajet mikrofon pres kondenzator ze spinaneho napeti baterie na konektoru prislusenstvi a posilani klicovani a mikrofonu pres konektor prislusenstvi nam nefunguje.

Na strikackach to bezne vidam, jen si nejsem vedom, jestli to nekdo provozuje na gm360.

Nemate tedy nekdo schema pripojeni toho druheho mikrofonu? Nechce se mi jit cestou rozdvojky na rj45 do celniho panelu, to mi prijde jako krajne nepekne reseni.

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: Pripojeni druheho mikrofonu motorola gm360
Autor: Motorola (---.airadio.cz)
Datum: 05.03.2020 15:07

Ano, je to možné přes ACC konektor (kde je již zapojen druhý repro). Vše je popsáno v GM300 professional installation manual (zapojení pinů ACC). Stačí pouze propojit zem (GND), mic audio (obsahuje už i napájecí napětí) a PTT (spíná se proti GND). Vše stíněným kabelem. RJ45 u čerpadla není ideální, doporučuji předělat mikrofon na kulatý 4pin jako mají CB stanice.
Uvnitř mikrofonu je skutečně předzesilovač a tranzistor na spínání PTT.

[www.repeater-builder.com]
[www.repeater-builder.com]
[www.cettra.cz]

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek


Jméno: 
Email: 
Téma: 
*4* + *9* =