CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Prijimac Grundig Satellit International 400
Autor: Vak (176.12.115.---)
Datum: 23.05.2020 08:31

Hezky den. Pisu zde poprve tak mi prosim prominte, jestli jsem na spatnem miste. Mam na zkusenejsi kolegy dva dotazy.

Prosim vas tusite, jestli je resitelny "unaveny"displej zobrazujuci frekvenci kterou slysim? Vetsinou je citelny jen pri pohledu shora. Zepredu ani z boku ne. Vyjimecne je citelny ze vsech stran. Po zadani kodu 30652 je k dispozici funkce testu displeje. Test ukaze jen dva segmenty ok, Zbytek displeje to ukazuje temer vubec. Z vysledku testu bych videl displej na odpis. Jenze v beznem provozu sviti vsechny segmenty stejne vyrazne, problem mam jak pisu uvodem s tim, ze je citelny poze zeshora. Umi nekdo poradit konkretne s timhle prijimacem?

Druhy dotaz obecne k displejum. Je mozne, ze kdyz displej dela co popisuju, ze vymena displeje nemusi pomoct? Muze takovy jev zpusobit neco jineho?

Jsem na prasky. Starsi Yaesu VR 160 ktery jsem koupil pro prijem VHF a UHF jsem kvuli displeji ktery kleknul poslal do Elixu. Ted jsem koupil starsi Grundig pro prijem SW a displej taky marnej.

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*9* + *6* =