CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
CB GEORGE
Autor: FREDA (---.hi-net.cz)
Datum: 27.09.2007 20:18

Nejde výkon.Už si nevím rady.Koncáky jsem si vypůjčil z jiné stanice a nic.Mám totiž george dva.Vůbec nereaguje na přidávání výkonu.Buzení asi pracuje.Vysílá to mini výkonem .PORAĎTE! A nebo kdo by to rozchodil.DÍK

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: CB GEORGE
Autor: Dragon Praha (---.ctk.cz)
Datum: 12.10.2007 09:29

A nemáš čirou náhodou stažený výkon potenciometrem RF Power na čelním panelu ? :-)

Jinak jestli by ti to pomohlo, tak servisní manuál je na [cb.cwa1.net] a schéma na [cb.cwa1.net]

Autor: Kočkodán (---.czech-tv.cz)
Datum: 22.10.2007 17:35

Obdobný, ale opačný problém jsem měl na SHOGUNOVI. ten ale jel pořád naplno, dokonce 50W ! Nakonec to byl špatný kontakt na desce kde se nachází regulace výkonu....

Autor: Tomas OK1GTH (---.souepl.cz)
Datum: 12.11.2007 13:51

Ahoj, temer identicky problem jsem mel u sveho Lincolna a nepomohlo ani poslani do autorizovaneho servisu. Zavada se navic obcas ztracela a radio jelo bez problemu. Nakonec jsem se spolehnul na vlastni rozum a zavada byla odhalena ve studenem spoji ve vazebnim keramickem kondenzatoru, ktery stejnosmerne odeluje koncovy zesilovac a vystupni filtr. Spoj vypadal bez poruchy a az po dukladnem proletovani bylo vse OK. Bylo to pred 5 roky a od te doby je vse stale OK i pri 30 W out. Typnul bych si, ze u tebe to bude identicky probelm, protoze ten koncovy stupen je velmi podobny :) ahoj Tomas OK1GTH

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*9* + *5* =