CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
s-meter
Autor: jocker (---.78-99-150.t-com.sk)
Datum: 29.01.2008 16:22

Nemate niekto skusenosti so zabudovanim s-metra na rozhlasovom prijmaci?

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: s-meter
Autor: Paja (---.liten.cz)
Datum: 29.01.2008 16:23

Na jake radio to chces naroubovat?

Datum: 29.01.2008 17:07

no rozmyslal som na autoradio tu prilepit

Autor: Lojza (89.235.9.---)
Datum: 29.01.2008 19:22

V autě za jízdy ani není potřeba S-metr,protože se to velmi rychle mění v závislosti na okolních překážkách a třeba u All 295 Old byl S-metr jako otáčkoměr.Pří sešlápnutí plynu se v závislosti na otáčkách pohyboval,ale při zachycení signálu z protistanice ukazoval report.Byla to divná stanice.

Datum: 30.01.2008 19:42

hej, ale ja to radio nemam v aute, celkom dobre mi sluzi doma a tam by sa mi hodilo nieco take... mam totiz dobru polohu a viem chytat aj vzdialenejsie stanice, takze preto sa pytam

Autor: benghi (---.net.upc.cz)
Datum: 26.05.2008 12:43

Mně je to jasný, to autorádio narozdíl od všeho ostatního ,,nehraje bez antény'', takže když máš směrovku, můžeš chytat vzdálený stanice aniž by se ti do toho míchaly ty místní...akorát to chce něco, podle čeho půjde točit tou směrovkou, že...

No, pokud má to rádio vstupní jednotku, tak je pravděpodobný, že na některou nohu od tý vstupní jednotky půjde AVC. No a S-metr se dá snadno odvodit z tohoto napětí. Pokud, ne, tak si to vem od antény a najdi si datasheety od všech obvodu, který tam v cestě jsou. Moc bych se divil, kdyby na nějakým nebyla noha, z který to jde odvodit. Datasheety hledej na www.alldatasheet.com

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*1* + *9* =