CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Bezolovnatá pájka
Autor: mário (213.235.168.---)
Datum: 01.03.2009 14:22

Ahoj.Koupil jsem si bezolovnatou pájku.Byla mě totiž vychválena. Jenže po její použití jsem dost sklamanej.Spoje nejsou lesklí jako z olověnnou pájkou. Jak toje možný?

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: Bezolovnatá pájka
Autor: Franta (---.net.upc.cz)
Datum: 01.03.2009 19:01

Je to normální. Má jiný složení. Zahoď to a kup si PbSn, nebo lepší PbSnCu. Jak říkali v pohádce "Sůl nad zlato"- bez olova to nikdy nebude ono!

Autor: karel (---.fnmotol.cz)
Datum: 02.03.2009 08:21

bezolovnatka to je prasecina predzasobit se olovnatkou neni jine cesty ta s tou medi to je super vecicka
zase nekdo chce bejt strasne ekologickej a navic se pri bezolovnatym pajeni musi pouzivat mnohem agresivnejci tavidla a chyta to cinovej mor
a navic na pouzivani olovnaty pajky je strasne moc vyjimek ...
kde se pouzivat muze . Spis je to pro to aby spotrebni elektronika byla jeste spotrebnejsi

Autor: Franta (---.net.upc.cz)
Datum: 02.03.2009 18:27

Jo, v našich lesích je na zemi už víc olověných broků než jehličí, a nikdo to neřeší. A elektronika se stejně musí ekologicky likvidovat, takže nechápu, co to ti kokoti vymysleli za prasečinu. Jen aby vyvíjeli činnost.

Autor: mário (213.235.168.---)
Datum: 02.03.2009 19:30

Tou bezolovnatou pájkou bych těm EU poslancum hlavně těm zelenejm letoval ty jejich noteboky.At se to nějak spotřebuje.No když má olověnná pájka tolik vyjímek tak by měla bejt normálně sehnatelná.To mě spadl kámen ze srdce.Bezolovo je opravdu šmejd.

Autor: Paja (---.liten.cz)
Datum: 03.03.2009 08:51

Proste pocitej, ze olovo je olovo ...
Tedy zapomen na krasne leskle spoje, smir se s jinou teplotou taveni
a modli se, by ti v mrazu nepraskalo ...

Autor: Zdenek (---.inet4.cz)
Datum: 27.12.2014 16:03

Bezolovnata pajka je dalsi "skvely" vynalez pro to ay se vyrabelo a spotrebovalo (viz.planovane zastaravani). S ekologii to nema nic spolecneho. U nas ve firme ted vyhazujeme pocitace cca po 4-5 letech, protoze prestanou fungovat a spravit je nejde. Pritom 15-18ti lety 486 a P1 ktery mame ve vsech skladech (na Foxku pod CALDERA Dosem stale staci) funguji skoro bez poruchy doted.

Autor: Já mentálně retardovaný (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 28.12.2014 10:31

Vy jste teda v tý vaší firmě pěkný darebáci. Používáním starých 486 a P1 snižujete číňanům HDP. To se dělá?

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*1* + *1* =