CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Danita 340
Autor: Vojtech (---.sh.cvut.cz)
Datum: 29.03.2010 21:35

Zdravim vsechny,
predem se omlouvam jestli zde na foru uz nejaky dotaz tohoto typu byl, ale bud neschopnosti moji, nebo neschopnosti vyhledavacu jsem ho nenasel.

K veci: znamy mi prinesl CB stanici Danita 340, s tim ze je v ni neco asi spatne a jestli bych se nepodival jestli je to podstatny pro pouzivani. Tak jsem tu danitu otevrel a pripojil na maly gelovy accu. Display s kanalama jel, podsviceni VU mettru taky, ale pri stazenym squelchi a maximalni hlasitosti byl reproduktor zticha (rikam si "Ha nejede repro", mimochodem, byly na nej "nabastleny" draty vedouci pri krytu ven ze stanice), jenze po chvili "ticheho" provozu jsem si vsiml ze dva vykonove odpory neuveritelne hrejou (takze to asi nebylo chybou repra) a posledni pozorovanou veci byla prepalena cesticka na plosnym spoji. Jen chci dodat ze mike byl pripojeny (zkusenosti se stanici tti, kde kdyz byl odpojeny mike tak ztlumila vystup, ale nevim jestli je to take normalni chovani u danity) a ze jsem vysilacku nepodroboval vetsimu zkoumani (malo casu).

A proc to vse pisu, prosim Vas o moznou radu (v ramci moznosti, moc sem ten problem nepopsal), ale hlavne jestli nekdo nemate schemata k teto vysilacce.

Diky Vojtech - vojta(uzenac)wifipresl(tecka)cz

PS: Sorry za emailovou adresu u prezdivky, ale uz tak mam spousty zaspamovanejch emailovejch schranek.

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: Danita 340
Autor: Paja (---.liten.cz)
Datum: 29.03.2010 22:12

Opravdu 340? Neno to 240 ci 1240?
See [cbradio.cz]

Re: Danita 340
Autor: Paja (---.liten.cz)
Datum: 29.03.2010 22:15

Ha, beru zpet - divam se ke Svenovi - [www.rigpix.com] - vidim, ze uz neco pamatuje ...

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*7* + *7* =