CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
CB Zlín ?
Autor: Hrnous (84.244.73.---)
Datum: 26.12.2018 22:18

Hezký den všem,

žije tu ve Zlíně něco na CB ? Přestěhoval jsem se na Salaš, s obstojnou přímou viditelností viz [jawa660.cz] tak koumám, jestli má smysl drátovat na komín půlku a oživovat staničku. V horním patře domku mám malý testlab s celkem drahou technikou a dům s plechovou střechou zatím nemá hromosvod, i když mám u baráku vodárenskou kouli. Tak zvažuju, jestli stojí za to riziko drátovat něco ku komínu, pakliže by tu bylo mrtvo. CBKlubZlín a jeho web je nějaký mrtvý. Že dík

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: CB Zlín ?
Autor: Petr 2 Vsetín (---.sychrovnet.cz)
Datum: 26.12.2018 23:03

Ahoj,o sobotách,nedělích a státních svátcích je od 7:00 do 8:00 kolečko Kotlík Trnky Brnky na 12 CH.Vysílá se ze Zlína a Vsetína.Moderátoři ve Zlíně Franta Jižní Svahy Zlín a Medvídě Malenovice na Kudlově,Vsetín paseky Luboš CI Zlín a ze Vsetína města Petr 2 Vsetín.Rádi Tě přivítáme mezi sebou.73 !
Petr 2 Vsetín

Autor: CB (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 27.12.2018 14:39

Ve zlíně je lidí hafo. Chce to jen zapnout stanici na 1 . kanále a naslouchat.

Autor: Béďa (---.ip.secureserver.net)
Datum: 04.01.2019 14:21

Nejvíc CBčkářů je na OK0OZL.

Autor: CB (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 06.01.2019 13:59

Nejvíc mrtvej je OK0OZL ....... proto všechny amatéry najdete na CB akcích, aspon někdy vysílají :))))

Autor: Hrnous (84.244.73.---)
Datum: 06.01.2019 14:37

Ale tak není to tak zlé. Z původního garážového QTH jsem to přetáhnul na komín doma. Vizovické Kotlíky už mám zasebou. Spojení obecně směr Vsetín horší, směr Kroměříž, Hodnonín a dolů velice pěkné. Sic se na to nabaluje jakýs nekulturní rušák, ale jinak dobré.

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*4* + *2* =