CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2
Poslech mototrba služeb
Autor: Karlos (---.cust.vodafone.cz)
Datum: 04.06.2017 23:14

Lze poslouchat služby v mototrbu na TYT DM-UVF10??
Znamej ma tyt md 380 dmr a poslouchá na ní služby ktere chci i já.
Jen se mi ta stanička nelíbí.Jsou totožné?Bude umet stejný poslech?

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: Poslech mototrba služeb
Autor: view (82.117.130.---)
Datum: 05.06.2017 06:23

Karlosi, tvé dotazy někdy znějí, jako bys nevyšel základní školu. Myslím, že ti tu už někteří psali, aby ses věnoval samostudiu.
Pokud ručka na kterou se ptáš podporuje formát DMR, hrát bude.
Jak se chová čínský shit tu už zaznělo.
Doufám, že nejsi úplný dement a že si nenaprogramuješ vysílací frekvence, jen ty přijímací, protože jakmile začneš prasit na službě, rychle si tě vyhledáme a dostaneš za uši, protože díky takovýmhle kouskům bychom potom možná neměli co poslouchat. Až se tady budeš ptát na Basic KEY, nebo Advanced KEY, rozhodně nečekej odpověď.

Autor: Karlos (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 05.06.2017 08:29

No jo,ja si všiml že ste lakomečci.Ja myslím že otázka je na místě.U některych dmr se píše dekodování ,někde se píše mototrbo někde ne.Je mi jasný že obě jedou na DMR.Někdy mi přijdou vaše informace na urovni dmnta z ustavu.

Autor: Jirka (---.client.rionet.cz)
Datum: 05.06.2017 10:07

TYT DM-UVF10 je dPMR ne DMR a to je velký rozdíl. dPMR patří do kategorie FDMA což odpovídá standartdu tier 1, DMR je TDMA tier 2, nebo 3.

Jirka

Autor: Boris (---.47.239.160.static.afterburst.com)
Datum: 05.06.2017 10:31

No prosím, a je to tady zase. Někdo se chce poučit a místo slušné odpovědi na něj vychrlí spoustu zkratek, bez vysvětlení, co to znamená.

Autor: uhu (---.ujezd.net)
Datum: 05.06.2017 11:09

No, nechci Ti, Borisi, kazit radost, ale jediná zkratka, která je tu mimo mísu, je "dmnta". Naproti tomu Jirka přesně popsal stav věci - a naopak správnými zkratkami :-)

Autor: poslech (62.209.204.---)
Datum: 05.06.2017 11:51

no kdydysi jsem také neveděl nic...no a samostudium mě pomohlo tak že dnes poslouchám tetru i šifrované dmr...a stupidní otazky jako jsou zde sem opraavdu nepodával

Datum: 05.06.2017 13:24

To já si už najdu co to znamená.Aspoň vím tedy že to neni to stejný a nemá cenu ji kupovat.No pomalu se to hejbe.Tak snad do roka něco koupím až budu vědět jakou. Abych nekoupil něco co mi nebude fungovat :)

Datum: 05.06.2017 13:32

poslech: Tak o tom nikde nemluv, že jsi nepokládal hloupé otázky, nebo Tě nějakej nedomrdlej mlíčňák označí za dementa :-)))

Masakr.

Datum: 05.06.2017 13:53

Ja nechápu jednu věc ,tohle je forum a tady chodí se lidi ptát na věci kterým nerozumí a není jim něco jasne.
Je mi jasný ,že jsou lidé kteří se o to zajímaji více ,jsou bez práce ,nebo jsou v důchodu nebo jednoduše na to maji čas.TAk si najdou dny kdy čtou o tom hodiny .Já tenhle čas nemám a nechci trávit desítky hodin četbou abych si vše nastudoval.

RAdy typu -Najdi si to ,nastuduj si to ,vše je na internetu ,o tohle vážně nestojím to vím Sám že to někde je napsané a že ste to vyčetli.
Kdyby byli právnícké nebo doktorské poradny plné lidi jako jsou zde že by radili typu -najdi si to ,tak nemá cenu ani vymýšlet ani tyhle stránky ,pač každej si vše nastuduje a každej je dokonalej.

NIkdo by nemusel chodit k lekaři ani k právníkovi ,vše lze přeci najít i zákony a paragrafy a taky chodi lidi pro rady i když je vše na internetu a může si to nastudovat .Když jdete k lékaři tak vám povi ,na internetu to je napsané ,nastuduj si to ?

Jednoduše lidi posíláte slušeně řečeno někam .

MOje otázka tedy zni ,je tady nějaký slušný člověk a tolerantní který odpustí mou nevědomost ohledně téhle tématiky a může mi věnovat nějaký svůj čas po emailu ?? POtřeboval bych pomoct s koupi vysílačky ,můžem se i sejít ,pozvu na kafe ,zaplatím i to info ,není v tom provlém .

Datum: 05.06.2017 14:14

Uhu -Nedomrdlej mličňak?
Mě se líbí jak se najde vždy nějaká ovce ,které se nic netýká ale bude přilévat.
Ty budeš ten klavesnicovy king boreček viď.
Nebudu se tady přetahovat,z toho jsem vyrostl.

Předvedl ses :)

Autor: OK2OZ (---.cust.avonet.cz)
Datum: 05.06.2017 14:21

Chová se jako nedomrlej mlíčňák, znalosti má jako nedomrlej mlíčňák, drzej je jako nedomrlej mlíčňák...
Tak to bude asi hustokrutej borec ten Karlos. Nebo že bych se pletl...

Datum: 05.06.2017 14:29

Karlos: Je zajímavé, že na toho mlíčňáka slyšíš. Já nikoho nejmenoval. Ale pokud jsi opravdu někoho chtěl označit za dementa, nediv se této reakci :-)

Autor: Poslech (---.cust.vodafone.cz)
Datum: 05.06.2017 15:17

No hlavně pokud nemáš dmr stanici nemůžeš se ani ničemu naučit to je ale pouze jen a jen můj nazor....a nekde vedle ve fóru psal Karlos že poslouchá policii....teď si říkám že to bude asi jen siréna když projedou náhodou kolem ...

Datum: 05.06.2017 15:26

Znám jednoho amatéra ten ti poradí volací znak ok9dmr :D :D

Datum: 05.06.2017 15:28

Když si tak pohotovy tak by sis mohl všimnout,že mě kolega mě nařkl že jsem nevyšel základní školu.

Nejsem blbý a vím že to bylo na mě.Nehrej tady divadlo.

Datum: 05.06.2017 16:10

Karlosi, Tvé chování mi připomnělo ještě jednu starou, generacemi osvědčenou pravdu - čím víc se v lejně patláš, tím víc smrdí. Já být tebou, tak to nepitvám a radši se něco naučím. Pak se Ti nikdo smát nebude.

Autor: anonnymouse (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 05.06.2017 16:11

A další Pán inteligentní OK2OZ

Bravo klucí jen tak dál ,alespoň je vidět ,co je tady za sebranku :))

Autor: petr (---.alfservis.cz)
Datum: 05.06.2017 16:29

Jo Michala [www.qrz.com] taky doporučuji. Měl prvního DMR Číňana v republice a ví otom fakt nejvíc, což vyplývá už z jeho značky.

Datum: 05.06.2017 16:57

A taky to je první radioamatér s koncesi co neumí kmitočtový kroky..takže hodně úspěchů

Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*5* + *7* =