CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Jdi na stránku: 1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 1 z 28
Městská policie - vysílačky
Autor: Silver (---.starnet.cz)
Datum: 01.12.2005 15:46

Vím, že je tu hodně zkušených radioamatérů a tak se ptám nezná někdo frekvenci na které vysílá MP - konkrétně v Českých Budějovicích?

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: Městská policie - vysílačky
Autor: Michal 62 Nasavrky (---.cust.sloane.cz)
Datum: 01.12.2005 16:09

Kdybys nechal mail, tak třeba jo. Ale ne veřejně do fóra.

Autor: Alf (202.56.253.---)
Datum: 01.12.2005 17:52

Zná, kdybys trochu hledal na internetu tak to určitě najdeš. Veřejně do fóra nikdy.

Autor: Martin Brno (---.chello.upc.cz)
Datum: 01.12.2005 20:30

Tak kdyz uz je tady opet jeden dotaz na FRQ, tak si dovolim upozornit na stranku CTU, rubriku Vyhledavaci databaze".
Daji se tam najit FRQ, na ktere je vydano nejake povoleni. Neni tam kde ani co, ale aspon vite, jestli je dana FRQ u nas obsazena. A to se hodi, ne... :-))
A jsou tam taky vsechny FRQ a mista provozu bezdratovych obecnich rozhlasu v pasmu 70MHz.
Tak prijemne cteni scanneristi!
Martin.

Autor: ruska vlastovka (---.chello.upc.cz)
Datum: 02.12.2005 00:04

Mestsky benga v Budejicich? No jasne, i vcetne odskoku a subtonu :-). Vsak to mam kousek :-D. Ale mam dojem, ze driv jim to chodilo nejak lip...

Datum: 04.12.2005 13:29

Děkuji Michalovi i ruské vlaštovce - kupodivu jste se oba trefili do stejných údajů a tak si zkusím trošičku očichat uvedené pásmo.

Autor: Martin (---.143.108.194.contactel.net)
Datum: 05.12.2005 17:31

Mě teda nezajímají policajtské frekvence a možná se zeptám jako lama - ale ony jsou TAJNÉ ??? Když tu nekteří říkají, že do veřejného fóra nikdy...

Datum: 05.12.2005 19:37

Pokud nebudu mluvit o MP, tak frekvence složek které spadají pod MV a vezeňské služby jsou tajné. Tady jde ale hlavně o to, že ve fóru si to může každý přečíst. Při inteligenci některých gumáků, bych se nedivil, kdyby začli gumovat i na těhlech frekvencích a to už fakt jde mnohdy o život. Sice se ty frekvence dají najít na netu a sám je taky občas někomu řeknu, ale nejdřiv chci trošku vědět, kdo ty frekvence chce. Pokud mi napíše člověk, že dělá u hasičů, ale v práci mu nechtěj říct frekvenci, tak vim že tady asi něco nehraje... (příklad z minulého týdne)

Autor: Franta (---.chello.upc.cz)
Datum: 05.12.2005 20:08

Ano, přesně tak. Oni mnozí tito vygumovaní gumáci si v tý svý omezenosti neuvědomují, že takto mohou ohrozit i lidské životy, jak píše Michal. Zářivým příkladem naší české debility byly některé starší příspěvky ohledně využití 7 kanálu PMR v případě hromadných přírodních katastrof k nouzové komunikaci, kdy se ozval nějakej "demokrat" kterej prohlásil, že tohle pásmo je pro všechny, a ne pro nouzovou komunikaci, a že jestli se to tak bude používat, tak on to bude cíleně gumovat. Co na to říct? Ať se na mě nikdo nezlobí, ale češi jsou prostě hovada, která si demokracii nezaslouží, protože myslí jen na svý práva, a druzí jsou jim ukradený. Bohužel jen málokdy se jim to vymstí. Jeden takovej příklad zažil můj kolega v dobách, kdy jsem jezdil na záchrance. On jel na majáky k bezvědomí, a jeden traktorista dělal několik kilometrlů vše pro to, aby ho kolega nemohl předjet, takže díky tomu přijel pozdě a postižená žena zemřela. Jaký bylo jeho pekvapení, když k baráku dorazil onen traktorista, a kolegovi vyhrožoval soudem za to, že k jeho manželce přijel pozdě.....

Datum: 05.12.2005 20:26

Jo franto, to jsou ty lidi, pro které modrý maják ve zpětném zrcátku znamená zajet do prostřed silnice a zpomalit:-( Jinak já si nedělám iluze od té doby, co jsem ošetřoval bezvědomí s bezdeším po pádu a během toho stačil někdo postiženému ukrást mobil, který mu vypadnul z kapsy. Všechno pod dozorem dvou příslušníků PČR, kteří mi asistovali.

Autor: Viktor Olbramice (---.customer.vol.cz)
Datum: 06.12.2005 07:50

Takového chmatáka by se asi slušelo nazvat hyenou, jenže ta pravá stepní hyena by se v takovém případě zcela oprávněně urazila...

Autor: Pepik (62.173.194.---)
Datum: 20.12.2005 15:47

V Trutnově jezdí MP s modrým majáčkem sundávat botičky.Tak to je zase z jiného soudku.A jak u vás?

Autor: thr (---.static.adsl.vol.cz)
Datum: 20.12.2005 17:35

Osobně si tedy nejsem ani trochu jistý, že frekvence policie spadají pod utajované skutečnosti ve smyslu zákona.

Ale jinak se zbytkem argumentů proti zveřejnění bohužel musím souhlasit, výskyt debilů je natolik vysoký, že opatrnost a i trocha rezervovanosti v publikaci některých informací nikdy neuškodí. Je to smutné, ale je to tak...

Autor: Soudruh Liška (---.cust.termsnet.cz)
Datum: 06.01.2006 00:33

166,725 MHz

Datum: 06.01.2006 00:34

Stejně je Ti to k ničemu, nedozvíš se tam skoro žádný zajímavý věci.

Datum: 06.01.2006 10:57

No to bys Lišáku někdy koukal

Autor: Lojza (85.207.9.---)
Datum: 06.01.2006 11:22

Ono to bude aktuálni po 1.7. jestli ale nepojedou na něčem jiném.Po tomto datu budou mimo jiných pravomocí i měřit rychlost.

Autor: petr blansko (---.cproxy.cz)
Datum: 07.01.2006 08:43

tutaj uz meri a radiem hlasi barvy a znacky, rychlost, takze takovy scaner se vyplati, jenze 99,999% roku je tam mrtvo
obcas sou ty rychlosti hlavne motorek dost šílené
je par mist kde stavaji a za den to vystridaji

Datum: 13.01.2006 00:19

Já je v Budějcích poslouchám v noci při spánku a minule se mi stalo, že se mi dokonce zdálo o tom, co zrovna řešili :o))) ..... Lepší, než poslouchat muziku.

Autor: ja (---.zm-net.cz)
Datum: 13.01.2006 08:52

jo stará ti dovezla chleba....

zajed se tam podivat, aby nerekli ze nic nedelame...

neslysim te, neslysim te, zavolej mi na mobil...
(to maji trunkovy prevadec 300m nad mestem)

fakt zazivny

no vobcas kradeze v obchodech, hlasi osobni udaje

Jdi na stránku: 1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 1 z 28

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*8* + *2* =