CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Jdi na stránku: PředchozíPrvní...543544545546547548549550551552553...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 548 z 674
Re: RŮZNÉ ZPRÁVIČKY
Autor: 1url.cz/HPr2 (88.103.7.---)
Datum: 02.04.2019 18:26

Omlouvám se, zaháněl jsem čivavu z klína a při tom stiskl enter. Znova.

Přátelé, jsme všichni nakaženi stejným virem, tak proč se vzájemně napadat? Slíbíme si, že od teďka budeme kolegové, kteří uznávají jeden druhého. OK?

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Autor: Ondra (---.waxpol.net)
Datum: 02.04.2019 18:32

Za chvíli bude volačka, tak se možná dočkám odpovědi od velmistra.

Autor: petržílkův oplechovaný banánek (---.anonymouse.org)
Datum: 02.04.2019 18:34

1url.cz/HPr2 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Omlouvám se, zaháněl jsem čivavu z klína a při tom
> stiskl enter. Znova.
> Přátelé, jsme všichni nakaženi stejným virem, tak
> proč se vzájemně napadat? Slíbíme si, že od teďka
> budeme kolegové, kteří uznávají jeden druhého. OK?

Samozřejmě, pouze pod podmínkou, že budou všichni statečně plivat na ČRK a KV radioamatéry podle vzoru soudruha Petržílky.

Autor: Ondra (---.waxpol.net)
Datum: 02.04.2019 18:36

1url.cz/HPr2 napsal(a):
> Přátelé, jsme všichni nakaženi stejným virem, tak
> proč se vzájemně napadat? Slíbíme si, že od teďka
> budeme kolegové, kteří uznávají jeden druhého. OK?

Slibuji co jsem slíbil a odvolávám co jsem odvolal. ;-)
Jsem pro, ale přesvědčit všechny o tomtéž je bohužel mírně utopická myšlenka. Ale zkusit se to dá.

Autor: 1FLY (---.91.broadband17.iol.cz)
Datum: 02.04.2019 20:03

bbb, aby to bylo kompletní.

1url.cz/HPr2 napsal(a):
> aaa

Autor: Vlada OK1WQ (---.une.net.co)
Datum: 02.04.2019 21:11

FLY: Skot je o nejakejch 10t lehci nez Pandur. Navíc kutaleni ze strane není to same jako kdyz to do sebe retezove posle 5x22t. Pandur jede az 100km/h, párkrát jsem je potkal na dálnici a sypou to fakt slusne. Takže pokud to do sebe poslali treba v 50km/h tak to musela bejt slušná slupka. Podle me by tohle neustalo bez úhony žádný podobny vozidlo.
Druha věc je taky samozřejmě jak moc to bylo rozflakany doopravdy, bylo to v záruční době?, nechtěla si firma co ma nasmlouvany opravy jen namastit kapsu a tak to celkove zvelicila, atp...

Zbytecne se z toho dela senzace, ta fabie je nevyradila, kdyby tam místo ni jelo kolo tak budeme říkat ze kolo vyradilo pet Panduru? Nesmysl ze jo?

Datum: 02.04.2019 22:31

ALI EXPRES nabízí transceiver KN-920 za 26 952,28 руб
Диапазон RX частот от 30 кГц до 29,999999 МГц
Диапазон TX частоты:
3,500 3,9999 МГц
7,000 7,300 МГц
10,100 10,150 МГц
14,000 14,350 МГц
18,068 18,168 МГц
21,000 21,450 МГц
24,890 24,990 МГц
28,000 29,700 МГц
Выходная мощность передатчика 1-10 Ватт.
Питание трансивера: 13,8 В / 0,7 А (прием) 4 А (передача)
Размер: 230 x230x90mm
Вес: 3,5 кг
Чувствительность:
SSB / CW: 0,2 мкВ / 10 дБ; AM: 1 УФ / 10 дБ FM: 0,2 мкВ

Autor: JirkaK (185.243.172.---)
Datum: 02.04.2019 23:49

Taky mě napadá, zda ta roční generálka nabouraných Pandurů nebyla zbytečná komedie. Místo opravy bych je poslal na misi do Afghánistánu, až tam najedou na protitankovou minu, bude úplně jedno jestli předtím ta korba byla trochu hnutá nebo ne......

Autor: ok1vpz (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 03.04.2019 00:06

Nebyla to zbytečná komedie. Někdo na tom jistě vydělal. :-)

Autor: Vláďa OK1WQ (---.com)
Datum: 03.04.2019 00:54

Tak na protitankovou minu asi těžko, tam je větší problém IED a protitankový střely, proti tomu ale maji Pandury dodatečnou ochranu. Mimochodem, Pandury už v Afghánistánu byli a všechny se vrátili takže vlhkej sen o tom jak tam dostanou na prdel se opět nekonal...

Fakt mi myšlenkový pochody některých jedinců v zesměšňování techniky a armády nedávám smysl...

Autor: Larry (---.fastportnet.cz)
Datum: 03.04.2019 01:24

OK1WQ: kdyby jsi byl v zahraniční operaci, ztratil by jsi iluze.
Nechtěj aby jsem se rozepisoval. Nejvíce "vědomostí" mají ti, co nedojeli ani do ex Jugoslávie. případně mají modrou knížku. Takových slaboduchých jedinců běhá s airsoftovými pistolkami v českých luzích a hájích více než málo.
++++++++++++++++++
O té slavné armádě, na kterou tak "bráníš" prohlásil jistý Havel v r.1990 :
"zelené mozky, které zahodili rudé knížky" tak se o vojácích vyjadřoval vrchní velitel. Bylo několik případů, že se vojáci zastřelili pod tlakem okolností.
Nechat se od takového velitele jmenovat do generálské hodnosti (vesměs dodnes jsou generálové bývalí komunisté nebo alespoň slíbili věrnost KSČ a pracujícímu lidu)vyžadovalo fakt silný žaludek.
Takový bolševik a politický chameleon Petr Pavel nemá chybu!
++++++++++++++++++++
Prototyp toho, co dnes slouží za elitu s IQ betonového koně u jelitního výsadkového útvaru.
[www.idnes.cz]

Jestli se na vojně někdo něco naučil, tak tihle chlapci
[www.idnes.cz]

Autor: Vláďa OK1WQ (---.com)
Datum: 03.04.2019 01:49

UNL: na zahraniční misi jsem sice nebyl, ale jakožto leteckej mechanik mám mezi těma co byli plno kamarádů, dva moji spolužáci ze školy sloužili u 43.vysadkovyho praporu v Chrudimi a věř tomu, že jsou dost háklivý na znevažování jména armády, už jen proto, že každej z nich o někoho na misi přišel a je to vůči nim neuctivý...

Uz jsem to tu zmiňoval dědův bratr padl jakožto příslušník RAF, byli sestreleni s Halifaxem někde u Egypta nebo Libyie. Tak jsem na lidi co znevazujou ty co za nás nasazujou krky dost vysazenej.

Jinak s těma bolsevikama v celé armády máš bohužel pravdu, ale tohle vyřeší až čas, i v poválečném Německu sloužili v armádě důstojníci wehrmachtu nebo luftwafe.

Autor: ok1vpz (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 03.04.2019 07:50

Zkrátka vrazi.

Datum: 03.04.2019 08:18

To WQ:
mise se jezdili už od 50tých let Korea, v 80tých letech to byla Lybie, Angola Syrie.....
Armáda potažmo AČR , NBÚ se chovali hůř než komunisti v normalizaci.
Vyhazovali je po návratu domů v průběhu 90tých let.
Přitom tam byly státem vysláni aby splnili bojový úkol.

k tomu ještě problémy v osobním životě - mnohdy rozvod po návratu a to nebyly mise na 3 měsíce, ale i na 3 roky.

Moji předci sloužili v legiích (Rusko itálie) za 1WW. Praděda - ruský legionář podle vyprávění bytostně nesnášel Haška a jeho Švejka.
Taktéž můj děda a otec. No když se rozpovídal co se dělo v zákopech. bylo to jen několikrát a velice nerad o tom hovořil.
1 a 2 WW se nebojovalo za demokracii, ale za republiku a to byl zásadní rozdíl.

Mise nejsou jen medaile a úsměvy na Vítkově, což ráda armáda popuparizuje v mediích, ale také noční přílety na základnu ETAR. S těmi co se neučili, nebyli disciplinovaní a neměli to štěstí.

Autor: Zdenek (---.cust.vodafone.cz)
Datum: 03.04.2019 08:37

Vrazi určitě ne.

Tím, že bojovali a mnohdy položili své životy způsobilo, že mnozí lidé přežili.
Čtyři z nich byli i tví předci...
A tak jsi se mohl narodit i ty...
Možná by jsi jim měl spíš poděkovat.

Datum: 03.04.2019 09:04

To WQ.
Nejhorlivější zastánci armády nesloužili buď vůbec nebo mají modrou knížku. Dnes je generace lidí do 40ti let která nikdy nesloužila v armádě.
Když vidím různé KVH jak se snaží kamkoliv nacpat a zviditelnit, přisát na armádu a její rozpočet. Co to je za pány ve věku, měli by mít rozum.

Datum: 03.04.2019 09:17

Soudruh generál Petr Pavel, idol všech demokraticky smýšlejících jedinců, byl důstojník v Československé lidové armádě, přísahal Varšavské smlouvě a reálně byl v KSČ.

Výchova a vzdělávání mají být v nejobecnějším smyslu přípravou na pozdější vojenskou službu. Armáda pak nebude muset jako dosud vštěpovat mladým mužům základy výcviku a nejelementárnější pravidla.... Adolf Hitler, Mein kampf

Autor: Jarda (---.nux.net)
Datum: 03.04.2019 09:33

Ty zmíněné věty byly myšleny jako příprava Německa na rozpoutání války a vybudování Hitlerjugend.
Každopádně s tím tvým neustálým citováním Adolfa Hitlera a jeho Main kamfu bych byl opatrnější.

Datum: 03.04.2019 09:41

Jardo uveď, kde jsem jej (neustále) citoval.
Kromě toho, tento citát je pravdivý, řídí se jím všechny civilizované státy, které počítají s válkou, včetně ČR - viz uvedená nabídka spolkům, které by ve válce pomohly.

Autor: Radio Jerevan (---.uk7.org)
Datum: 03.04.2019 09:52

Souhlasím s 1url.cz/HPr2. Všechny diktatury vždy využívaly teenagery coby úderné pěsti. Ti nemají závazky, zkušenosti, zodpovědnost a hlavně zábrany. Komsomol, Hitlerjugend, ČSM, SSM či snad Svaz klimatické mládeže, nebo jak je nazvat. Když už jsme u těch válek. tak poslední vítězná bitva Američanů se odehrála u Little Big Hornu, kdy Američané zvítězili nad 7. kavalerii vedenou generálem Custerem.

Jdi na stránku: PředchozíPrvní...543544545546547548549550551552553...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 548 z 674

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*7* + *1* =