CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Jdi na stránku: PředchozíPrvní...542543544545546547548549550551552...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 547 z 673
Re: RŮZNÉ ZPRÁVIČKY
Autor: 1url.cz/HPr2 (88.103.7.---)
Datum: 01.04.2019 23:01

Ano ale událost spočívá v tom, že takový ťukanec prorazí pancéřování. Nevím, jako měli rychlost, ale 100 to asi nebylo. V tomto případě postačí jedna pistole 7,65 (devítka je bytečně moc) a vozidlo vozí mrtvolky.
To, že to shodou okolností byla ona fábie, už není tak důležité.
Možna by stačil i Žižkův palcát.

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Autor: Vláďa OK1WQ (---.com)
Datum: 01.04.2019 23:16

Žádný pancéřování se neprorazilo, hnula se celá korba, takže ji museli sundat a zrepasovat. Kam na ty blbosti s pistolí prosimtě chodíš?

Autor: ok1vpz (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 02.04.2019 00:26

Škoda každé koruny vyhozené oknem. A v případě financování armády tomu tak nepochybně je - a to na všech úrovních a u všech vrahounských armád světa!

Autor: Jirka (---.nux.net)
Datum: 02.04.2019 08:17

Soudruhu OK1VPZ
Ale některej revolver, vám nedá ránu, kdybyste se zbláznili.
Nedávno si taky hrál jeden pán u nás v Nuslích s revolverem a postřílel celou rodinu i domovníka, kterej se šel podívat, kdo to tam střílí ve třetím poschodí. To vědí, že s revolverem nejsou žádný hračky.

Autor: NvA (---.178-40-205.t-com.sk)
Datum: 02.04.2019 09:02

Forik pre ceskoslovenskych amaterov:

[imgur.com]

Autor: 1FLY (---.91.broadband17.iol.cz)
Datum: 02.04.2019 11:29

Takže slovy klasika: "....dobře mířená rána dvoukilovým šumavanem moučnou stranou napřed vykonala své....." a hnula korbou obrněnce Pinďour?????? (Šimek&Grossmann, Branné cvičení naší školy)

No, moje paměti starého zbrojnoše obsahují zážitek, kdy se SKOT OT-64 R3 skutálel ze stráně snad přes 100m (10x přes záda) - a kupodivu se zastavil na kolech, všechny dveře zavřené - naštěstí. Svah byl měkký hlinitý, a tak, Světe div se, vše zůstalo na svém místě, jen nepříliš pomuchlané, bedny na antény, stožáry, i lopaty, krumpáče a lana zvenku připnutá na korbě....
Když zdravoťáci vytahali otřesenou a pomlácenou osádku, včetně kreténa velitele regimentu, který jim nařídil přes protesty do toho svahu vjet (a bohužel si nerozbil držku dost hodně), usedl za volant pošťák od techniků, nastartoval a odjel opravit periskop, výfuky, vlnolam, osvětlení, nějaké vnější potrubí a plechy a hlavně lak......
(Hůř na tom byl všelijaký venkovní anténní herberk i vnitřní radiovýbava ......) Oprava proběhla silami regimentu beskově za 14 dní, škoda se řádně "optimalizovala" směrem dolů a pachatel - velitel dostal jen pokárání nadřízeného..... U techniků a spojařů ale měl UPP DKV (Uplně Po P..i až Do Konce Vojny).

Vláďa OK1WQ napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Žádný pancéřování se neprorazilo, hnula se celá
> korba, takže ji museli sundat a zrepasovat. Kam na
> ty blbosti s pistolí prosimtě chodíš?

Autor: 1FLY (---.91.broadband17.iol.cz)
Datum: 02.04.2019 12:17

Zemřel Míra Klusák OK1VMK v úctyhodném věku 97 let. R.I.P. Míro a upřímnou soustrast všem pozůstalým a blízkým.
Míra, trochu samorost, ale slušný a přátelský člověk, mimořádně zdatný VKV technik a operátor, nestor a legenda československých VKV radioamatérů, kterého nezlomil ani dlouhodobý průchod koncese normalizační čistírnou, zemřel v extrémně vysokém věku, po velmi činorodém, aktivním a úctyhodném životě. Zapsal se nesmazatelně v historii prefixu OK.

K zamyšlení mě přivedl text oznámení o úmrtí "po těžké nemoci" (v 97. letech....).
Do nenávratna odchází i znamenití radioamatéři a dobří lidé už ve věku pouhých 47 let. Na "náhlou nemoc".

Mírovi se život "odměnil" díky své délce v závěru citelnými zdravotními problémy, jiní ani neměli štěstí se jich dočkat.
Když si to dám do souvislosti, celý život je smrtelná nemoc. Pro ty, co mají predikci sudiček, je to "dlouhá těžká nemoc", a ti, kteří sudičky již v kolébce rozhněvali, dostanou jen "krátkou náhlou nemoc".
Přál bych si užít v přiměřeném zdraví nějakou dlouhou a těžkou nemoc. Mám na to ještě 30 let......

Datum: 02.04.2019 12:51

Jo, po válce jsme s klukama našli pojízdého Hackela (polopásový obrn. transportér, známý z filmu Rodinné trampoty oficiále Třísky), nalili do něj benzín a soutěžili, kdo přerazí silnější strom. Pak nám ho sebral hajný.

Autor: Petrželka (---.cust.tzulo.com)
Datum: 02.04.2019 13:19

To ještě nic není. My jsme jednou našli v lese Messerschmitta BF109, taky jsme s ním trochu lítali, než nám došel benzín. Tak jsme ho zase odložili. Však víš jak se po válce benzín těžko sháněl. Jo, a Tigrů, těch jsme měli pět i s 88mm. municí.

Datum: 02.04.2019 13:42

To jste si měli projít pevnůstky ŘOP, občas se tam našlo pár kanistrů benzínu do generátoru proudu.

Autor: Holanďan (37.1.207.---)
Datum: 02.04.2019 13:47

Pane Petrželko, a co ostatní doma .... alespoň ti jsou zdrávi .... ???

Autor: Petrželka (---.cust.tzulo.com)
Datum: 02.04.2019 14:21

Díky Nizozemče za optání. U nás jsme všichni velmi zdrávi. Když IKE v pěti letech věku boural stromy v Haklu, řekni mi jediný důvod, proč já bych nemohl lítat v Messerschmittu?

Datum: 02.04.2019 14:50

Mám takový dojem, že jsem psal"s klukama", tedy parta kluků všech věkových kategorií. Nikde jsem nepsal, že jsem se v tom angažoval osobně. To už si zase NĚKDO vymýšlí.
Viď Holanďane.

Autor: . (---.uk7.org)
Datum: 02.04.2019 15:35

Poslední foto soudruha Petrželky OK1VPZ
https://www.vladtime.ru/uploads/posts/2015-03/1426760983_13.jpg

Autor: ok1vpz (193.84.96.---)
Datum: 02.04.2019 15:49

a) jmenuji se jinak b) nikdy jsem nebyl soudruhem. Ani rudým, ani modrým, ani hnědým. c) masku vraha nenosím. :-)

Autor: šedivák (---.anonymouse.org)
Datum: 02.04.2019 16:02

. napsal(a):
> Poslední foto soudruha Petrželky OK1VPZ
> [www.vladtime.ru]
> 760983_13.jpg

AK47 Kalašnikov. Poznám i z dálky.

Autor: Subkomander T´Pol (37.1.207.---)
Datum: 02.04.2019 17:21

Když to nejsi ty (ten z Prahy 8, Kurkova) tak proč se na to ozýváš?

Autor: ok1vpz (193.84.96.---)
Datum: 02.04.2019 17:51

Protože mám značku OK1VPZ..

Autor: Zdenek (---.hdinternet.cz)
Datum: 02.04.2019 18:16

Tím, že jsi se stal pacifistou, nálepky vraha se stejně nezbavíš...
Budeš minimálně spoluviník vraha...

ok1vpz napsal(a):
> a) jmenuji se jinak b) nikdy jsem nebyl soudruhem.
> Ani rudým, ani modrým, ani hnědým. c) masku vraha
> nenosím. :-)

Datum: 02.04.2019 18:22

aaa

Jdi na stránku: PředchozíPrvní...542543544545546547548549550551552...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 547 z 673

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*1* + *8* =