CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Jdi na stránku: PředchozíPrvní...556557558559560561562563564565566...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 561 z 650
Re: RŮZNÉ ZPRÁVIČKY
Autor: Larry (---.fastportnet.cz)
Datum: 25.04.2019 22:14

Jirko, jo počasí? ještě se ohřejeme, tomu věř :-))
To uhu: Karle zdraví tě rumunskej cigán :-)

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Autor: 1FLY (---.91.broadband17.iol.cz)
Datum: 25.04.2019 22:19

Já myslím, Larry, že policajti už mají oba hledané pěkně pohromadě ve vazbě a právě s nimi hlubokomyšlenkují: [cs.wikipedia.org]

Autor: petržílkův oplechovaný banánek (---.anonymouse.org)
Datum: 26.04.2019 10:27

1url.cz/HPr2 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pro oplechovaný banánek
> Jenže v tomto případě již několika případům
> skutečně došlo.
> Jako příklad třeba: Upozornění na blížící se konec
> koncese.
> Zavrženo, výsměch.
> Přesně totéž pak zavedeno na WEB stránky ČRK.
> atd.......

Na internetu jsou všelijaká svinstva. Koukni třeba na web OK2KKW - je plný lží a pomluv.
A tak když zde někdy bude nuda, stačí aktivovat některého z frustrátů VPZ neo UHU. A to jde velmi jednoduše, stačí šoupnout pochvalnou zmínku na některý jeho spouštěč, které nám zde zadarmo předložili na tácku s ubrouskem. A zmínka ani nemusí být pravdivá, věrohodně vypadající lživé tvrzení tyto chudáky rozběsní ještě víc.
Jasně, je neetické mrzákům podkopávat berle. Jenže svět už je takový. Anonymita je nutná, neboť takové poškozování duševně nemocných by mohlo být žalovatelné. Zejména pokud to UHU rozběsní natolik, že začne kolem sebe střílet po vzoru amerických psychopatů. Mstivý ochlasta prezidentem, obžalovaný premiér - tak jsme ještě v normě :-D

Autor: Jožka.Bo (---.customers.tmcz.cz)
Datum: 26.04.2019 11:14

"... obžalovaný premiér - …" - no tak premiér ještě obžalován nenbí a dovolím si tvrdit, že ještě chvíli nebude.
Ten soud by totiž dost rychle skončil osvobozujícím rozsudkem a to se nehodí - premiérovým odpůrcům maximálně vyhovuje současný stav.

Autor: Karel (---.cust.vodafone.cz)
Datum: 26.04.2019 11:27

Naprostý souhlas banánku. A kdybys náhodou chtěl ušetřit 1000 korun, přihlas se u UHU. Tam budeš mít to samé jen za 31,50 i s jeho marží. S časopisem a full service QSL službou 4x za rok. Kilogramy kveslí tam i zpět.
A najdou se i Larryové, kteří v rámci své​ho vždy přítomného análního alpinismu budou silně kejvat.

Autor: Honza DIGI (194.8.253.---)
Datum: 26.04.2019 11:38

Nápadně to připomíná: vědro má ve dně díru milá Lízo, milá Lízo - hezký den všem.

Autor: 1url.cz/HPr2 (88.103.7.---)
Datum: 26.04.2019 11:49

No, myslím, že to jsou bláboly.
Například ČAV chtěli zavést konkurenční QSL služu. Sehnali prostory, osobní auto, důchodce (koncesionáře) který by ji provozoval za odměnu vytržení ze stereotypní nudy, sponzora (podnikatele) za reklamu, poplatek = úhrady poště.
A houby houby, milá Máňo.
QSL služba u nás (na rozdíl od jiných zemí) může být provozována pouze jedna, jiná adresa než BOX 69 je vyloučena.
http://hellsoft.cz/ok1ike/-/deda.jpg

Datum: 26.04.2019 11:58

A co se týče administrativních nákladů ČRK, v době, kdy jsem vstoupil do ČAV (tehdy jediný orgán zastřešující radioamatéry), měli na Václaváku 2 (slovy DVA) zaměstnance, sekretářku a jednoho důchodce. Přesný počet členů již nevím ale bylo to cca 8 500.

Autor: Albert Zweistein (---.uk7.org)
Datum: 26.04.2019 12:13

Kolik? 8500???? To dnes jich je 620 000! A to už něco stojí.
Viz
Celkem jde ve všech spolcích asi o 620 tisíc lidí, kteří by mohli posloužit například schopnostmi nebo vlastní technikou při výpadku sítí.

[www.lupa.cz]

Datum: 26.04.2019 12:24

Datum: 26.04.2019 12:40

Alberte (nebo jak se jmenuješ) - titulek článku sice zní "Armáda chce v případě nouze využít k obraně státu radioamatéry", ale pkud by jsi jej četl pozorněji, jedná se o zájemce všech možných oborů, od kynology, přes uživate dronů, střelce, atd, až po ony radioamatéry včetně CB, PMR, KV, VKV, techniků, ROB, telegrafistů (i když ..... ty asi ne), digitálistů, a všech možných dalších odvětví činnosti.

http://hellsoft.cz/ok1ike/-/deda.jpg

Autor: Jarda ze Šumperka (153.92.127.---)
Datum: 26.04.2019 12:45

Tak to je fajn, když mně budou chtít naverbovat, řeknu že jsem telegrafista - no a o tyhle zájem URČITĚ nemají......

Autor: Jožka.Bo (---.customers.tmcz.cz)
Datum: 26.04.2019 12:48

Dovolím si tvrdit, že nikoho ze zdejších debatérů se ta případná právní úprava netýká - prostě všichni zde jsme již přestárlí pro účely obrany státu.
No a vládě se ani nedivím - za dobu třiceti let té nové, spravedlivé a konečně svobodné výchovy se zde podařilo vychovat generaci, která by v případě jakékoli hrozby pro tento stát vyvinula pouze jednu jedinou aktivitu - utéct co nejrychleji pryč a nechat zde své rodiče a prarodiče - stejně mají svůj život již "odžitý", tak co se o ně starat ...

Autor: Igor Hnízdo (37.1.207.---)
Datum: 26.04.2019 12:51

Já myslím, že jediní, o které má armáda zájem jsou Vékávisti, to jsou jediné vlny, které mají právo na život a na šíření.
I když....
Občas se tady vyskytuje jeden co vypadá jako idiot, mluví jako idiot, chová se jako idiot. Takže to je idiot!!! A s jateční váhou.....

Datum: 26.04.2019 12:54

Kdo vyžene muslimy a čím? Nezapomeňte, že občané byli svou vládou odzbrojeni (proč asi?), branná povinnost neexistuje, mladší generace nemá žádný výcvik, fyzičku ani morálku, jsou to přecitlivělí mamánci co se psychicky hroutí po pár hodinách bez internetu, nebo sluníčkoví feťáci, na druhé straně stojí lidé z drsného prostředí, často i se zkušenostmi z boje, kteří nemají co ztratit a jsou ochotni zemřít za Alláha.

Autor: Zdenek (---.cust.vodafone.cz)
Datum: 26.04.2019 13:03

Omyl Jirko. Branná povinnost stále trvá. Problém je, že nějaký vojenský výcvik mají dnešní cca 40catnici, pokud to tenkrát nebyli civilkáři, nebo štátkryplové s nafixlovanou modrou...

Autor: Jarda (85.135.42.---)
Datum: 26.04.2019 13:10

Igor Hnízdo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Já myslím, že jediní, o které má armáda zájem jsou
> Vékávisti, to jsou jediné vlny, které mají právo
> na život a na šíření.
> I když....
> Občas se tady vyskytuje jeden co vypadá jako
> idiot, mluví jako idiot, chová se jako idiot.
> Takže to je idiot!!! A s jateční váhou.....

Dovedeš si ho představit s lehkým guľometom v ruce a dvěma Amstely za pasem? A her obersturmführer Larry by mohl být jeho vedoucí lampasák.

ZPRÁVIČKA PRO OCÚNA
Autor: DV-SV-KV (---.anonymouse.org)
Datum: 26.04.2019 13:16

Pět otrav po ocúnu ve Zlíně

[www.novinky.cz]

Re: ZPRÁVIČKA PRO OCÚNA
Datum: 26.04.2019 14:00

Pro Jardu (85.135.42.---)
Larrymu dej pokoj, to je rozumný člověk.

Autor: Larry (---.fastportnet.cz)
Datum: 26.04.2019 14:37

Blbečku Jaroušku,
já to odsloužil za tebe a ještě řadu dalších.
aby bylo jasno:
1/šel jsem tam dobrovolně.
2/odešel jsem dobrovolně, ačkoliv jsem měl další nabídku na kontrakt
3/svého rozhodnutí nelituji (po důvodech ti je lautr xovno, bylo to moje rozhodnutí)
4/ vím proč jsem odešel

Rozhodně mě nikdo nevyhodil, jak tady někdo šíří nesmysly.

Branná povinnost stále trvá pro občany státu, je zrušena základní vojenská služba.

Důvody proč ve skutečnosti radioamatéry armáda nepotřebuje jsme si tady již rozebírali.
To JožkaBo:
velení armády potřebuje mladé kluky kteří "do toho půjdou po hlavě" na rozkaz a ne lidi s životními zkušenostmi, kteří myslí.
Chlapákům, kteří zažili vojnu, nemyslím dětské tábory na 1 rok a podobné nesmysly, je dnes již hodně přes čtyřicet spíše k 50ti.

Jdi na stránku: PředchozíPrvní...556557558559560561562563564565566...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 561 z 650

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*3* + *5* =