CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Jdi na stránku: PředchozíPrvní...594595596597598599600601602603604...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 599 z 656
Re: RŮZNÉ ZPRÁVIČKY
Autor: 1url.cz/HPr2 (88.103.7.---)
Datum: 14.06.2019 12:22

Moderní odposlech:

NSA Dagger Complex
Eberstädter Weg 4370
64347 Griesheim
Germany

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Autor: Larry (---.fastportnet.cz)
Datum: 14.06.2019 12:56

Jirko, tohle je velitelství + šifranti. V podstatě jen kanceláře. Nevidíš anténu. Poslechové stanoviště maji jinde. Ale můžou zpracovávat také informace z Echelonu.

Datum: 14.06.2019 13:03

Ano, technické zázemí býva odděleno, z důvodu ohrožení kancelářských krys, třeba raketou a podobně.
Podobné objekty, jako rušičky, odposlechy, radary atd jsou prvým cílem útoku.

Autor: Saša Odborník (---.nat.epc.tmcz.cz)
Datum: 14.06.2019 14:18

Vume Vume ty jsi nějak chytrej. Bojiš se přiznat pravdu VPZ a tak kopeš. Ty , který zrovna nemá dobré jméno mezi ham komunitou. Nu jen dál Mílo :)

---------------------------------------

Vladimíre nevím asi jsi si nevšiml Svazarm už 30 let neexistje.Uvedl jsem jak to mají amatéři ve Slovinsku.Slovinsko je tedy totalitní stát?Ano 3000 radioamatérů není v žádné organizaci,ale většina se nenaváží pořád do ČRK a vyloženě nečíhá na domnělé chyby jiných.Jedou si svoje, a ČRK nechávají být.Kdyby jim ČRK tak hrozně vadil,tak budou hledat nějakou jinou alternativu.Nějaká organizace radioamatérů musí být, nebo si myslíš že když se budou projednávat nějaké radioamatérské záležitosti se státními orgány tak budou jednat s každým radioamatérem zvlášť?Těch 10 značek které křičí.OK1VPZ,OK1TEH,OK1RR,OK1DOT,OK1CJB,OK2PWY,OK1UNL,OK1UHU a rád si přisadí OK1FLY.No je vás 9 ten desáty se nějaký najde.Říkáš Vladimíre, že otvíráš lidem oči.Mně jsi je otevřel dokonale.Standartem mezi OK amatéry nebude hamspirit, ale urážky sprostota a pomlouvání.Když vám ten ČRK tak vadí tak jej shoďte, jesliže si myslíš že to OK amatérům pomůže.
Já ale nevidím ,že by měl chuť někdo založit nejakou novou organizaci,protože by narazil na stejné lidi kteří by mu do toho házeli vidle.Stejně jsme asi poslední generace, která dělá tento koníček,protože nástupci žádní nejsou.Ano schovávám se za anonymní proxy.Nestojím o to aby se mi někdo nemocný mstil!Jsem konkrétní amatér OK2 kterému špatné vztahy mezi amatéry hodně vadí!Jezdím na KV (pro tebe cymbálista, i když jsem na CB nikdy nezačínal , a CB nikdy neměl) i na VKV takže není pravda že o VKV nic nevím.Dnes se VKV jezdí čím dál hůř.Na VKV závody se musí někde na kopec,ale dnes je to samý zákaz vjezdu, CHKO a podobně.Nějaké povolení trvá vyřídit hodně dlouho.Taky ubývá hodně takových obyčejmých stanic,které vyjedou s holým TRXen a jednou anténou.Dnes je to samý reprezentační tým s kW který kazá obyčejným amatérům zábavu.

Autor: ok1vpz (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 14.06.2019 14:47

Matěji, dobře jsi to napsal.

Autor: Zdeněk (---.hdinternet.cz)
Datum: 14.06.2019 15:01

ztráta dvou VKV pásem?

Chce se mi napsat - No a co.... stejně tam je, snad jen občas na převaděčích, ticho.... žádná škoda...

Pro mě nezajímavé, ale že bych tomu doopravdy tleskal? To opravdu ne.

Pokud bych dovolil ztrátu dvou VKV pásem, kdy by se uzurpátoři zaměřili na ta KV pásma?
A jak by jistý OK1VPZ a nejspíš příznivci OK2KKW tleskali radostně ručičkami, kdyby se to stalo na KV....

Pro mě není problém zapnout ručku, opravdu jiné vkv zařízení nemám, vyjet na kopec a přípdaně nějak provoz na VKV podpořit. Já toto za ostudu a selhání nepovažuju..

Autor: 1FLY (---.91.broadband17.iol.cz)
Datum: 14.06.2019 15:15

Nu, Prdel (nikoliv však Ďáblova, to tam NATO připsal gen. Pavel, aby zanechal svoji stopu...) není šutr, ale usedlost uprostřed Světa. A celý Svět se nachází mezi Suchdolem nad Lužnicí, Františkovem a Rapšachem. K tomu ještě Benátky západně hned vedle Suchdola a celá Amerika severně Františkova. Jezdím tam dlouhá léta na dovolenou a je to pro cyklisty rajský kraj. Na českých mapách ale označení Prdel v rámci korektnosti nenajdete, páč Češi tomu slovu rozumí a ještě mají pocit, že tam jsme fšichni, fšade a furt.....

Více zde: [1fly.rajce.idnes.cz]

Larry napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ta mapa je fakt dobrá. Schválně jsem zadal slovo
> "PRDEL" a našlo to "Ďáblovu prdel" což jest nějaký
> nevýznamný šutr mezi Jindřichovým Hradcem a
> Dačicemi.
>
> P.S. Jirko oni jsou tak hloupí, že si myslí že je
> nikdo nebude rušit???

Autor: 1FLY (---.91.broadband17.iol.cz)
Datum: 14.06.2019 15:34

Na tom odkazu ovšem není nic jiného, GOOGLE EARTH. Volně stáhnutelná fotomapa Světa a instalovatelná ndo PC, žádný USArmy majstrštyk.....
Ukazuje jakýsi pochybný místní název, který jim tam určitě domaloval nějaký škodolibec. Ve skutečnosti je to shluk tzv. bludných balvanů, pozůstatek stěhování ledovců v době ledové, nacházející se na vršku v lese západně od autokempu Zvůle. Byl jsem tam a místní název jest Ďáblovy kameny, Ďáblův chléb, Ďáblův chlév a možná ještě jinak. Žádná prdel.

1url.cz/HPr2 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Mapy Google a Seznam jsou překonány US armádní
> mapou, najde i malé vesničky.
> [showmystreet.com]

Autor: Larry (---.fastportnet.cz)
Datum: 14.06.2019 16:13

Jirko,
to co jsi psal jsou dvě věci. Zařízení pro REB a v NATO nazývané EW (Electronic Warfare) které jsou pasivní (přijímače) a odhalit jejich polohu je mnohem těžší (snímkování ze satelitu, letadel...) a potom aktivní zařízení, která vyzařují VF energii. Tyhle radary a vysílače není až tak problém zaměřit a zjistit jejich polohu.
Trochu čtiva o dobách nedávno minulých. Dfm, že tě to nebude nudit.
[www.manfred-bischoff.de]

Datum: 14.06.2019 16:18

Zajímavé. Díky moc.

Autor: ok1vpz (193.84.96.---)
Datum: 14.06.2019 16:50

Chtěl bych být v pátek už v 14:47 doma, ale bohužel. A samozřejmě, ztráta 2 KV pásem by CB odborníky jistě nebolela. Ale k tomu nedojde, ty sub VKV pásma už totiž nikdo k ničemu nepotřebuje. Snad s výjimkou diatermie a přenosu dat po vedení.

Datum: 14.06.2019 17:11

Tak vidím, že se vás tu "jakovépezovců" houfuje dost. Who is who?

Datum: 14.06.2019 17:23

Admin by měl zavést registraci a přihlašování, aby se nedalo psát pod cizí značkou.

Autor: Zdeněk (---.hdinternet.cz)
Datum: 14.06.2019 17:49

Jo, zavádějte sem čéerkácký a kákáwistický móresy a hrátky na privilegované

Autor: Míla (185.220.101.---)
Datum: 15.06.2019 00:23

Saša odborník
kdyby jsi pořádně četl, zjistíš snadno že nejsem OKVUM!

Vume Vume ty jsi nějak chytrej. Bojiš se přiznat pravdu VPZ a tak kopeš. Ty , který zrovna nemá dobré jméno mezi ham komunitou. Nu jen dál Mílo :)

---------------------------------------

Vladimíre nevím asi jsi si nevšiml Svazarm už 30 let neexistje.Uvedl jsem jak to mají amatéři ve Slovinsku.Slovinsko je tedy totalitní stát?Ano 3000 radioamatérů není v žádné organizaci,ale většina se nenaváží pořád do ČRK a vyloženě nečíhá na domnělé chyby jiných.Jedou si svoje, a ČRK nechávají být.Kdyby jim ČRK tak hrozně vadil,tak budou hledat nějakou jinou alternativu.Nějaká organizace radioamatérů musí být, nebo si myslíš že když se budou projednávat nějaké radioamatérské záležitosti se státními orgány tak budou jednat s každým radioamatérem zvlášť?Těch 10 značek které křičí.OK1VPZ,OK1TEH,OK1RR,OK1DOT,OK1CJB,OK2PWY,OK1UNL,OK1UHU a rád si přisadí OK1FLY.No je vás 9 ten desáty se nějaký najde.Říkáš Vladimíre, že otvíráš lidem oči.Mně jsi je otevřel dokonale.Standartem mezi OK amatéry nebude hamspirit, ale urážky sprostota a pomlouvání.Když vám ten ČRK tak vadí tak jej shoďte, jesliže si myslíš že to OK amatérům pomůže.
Já ale nevidím ,že by měl chuť někdo založit nejakou novou organizaci,protože by narazil na stejné lidi kteří by mu do toho házeli vidle.Stejně jsme asi poslední generace, která dělá tento koníček,protože nástupci žádní nejsou.Ano schovávám se za anonymní proxy.Nestojím o to aby se mi někdo nemocný mstil!Jsem konkrétní amatér OK2 kterému špatné vztahy mezi amatéry hodně vadí!Jezdím na KV (pro tebe cymbálista, i když jsem na CB nikdy nezačínal , a CB nikdy neměl) i na VKV takže není pravda že o VKV nic nevím.Dnes se VKV jezdí čím dál hůř.Na VKV závody se musí někde na kopec,ale dnes je to samý zákaz vjezdu, CHKO a podobně.Nějaké povolení trvá vyřídit hodně dlouho.Taky ubývá hodně takových obyčejmých stanic,které vyjedou s holým TRXen a jednou anténou.Dnes je to samý reprezentační tým s kW který kazá obyčejným amatérům zábavu.

Datum: 15.06.2019 10:05

[www.ok2kkw.com] No comment.

Datum: 15.06.2019 11:18

Intergalaktiční DX amatéři:
[www.stoplusjednicka.cz]

Autor: Hujer (178.17.166.---)
Datum: 15.06.2019 12:44

Pozor!!Dnes startuje 50 Mhz Contest.Jen pro podezřelé telegrafní
kávisty (cymbálisty) a Fundamentalistické vkvvisty.Všichni se tam sejdeme.

Autor: uhu (---.ujezd.net)
Datum: 15.06.2019 12:50

Autor: Míla
Datum: 15.06.2019 00:23

kdyby jsi pořádně četl, zjistíš snadno že nejsem OKVUM!

To opravdu nejsi, ani zdaleka.

Datum: 15.06.2019 17:16

Nevím, kdo to je OKVUM, ale dlouho znám jednoho amatéra, který má poněkud podobnou značku, a o něm vím, že je odborník jakých je málo a hlavně čestný člověk.

Jdi na stránku: PředchozíPrvní...594595596597598599600601602603604...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 599 z 656

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*6* + *8* =