CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Jdi na stránku: PředchozíPrvní...595596597598599600601602603604605...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 600 z 659
Re: RŮZNÉ ZPRÁVIČKY
Autor: Larry (---.fastportnet.cz)
Datum: 15.06.2019 17:44

No Jirko, o tom bych s Tebou diskutoval.....

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Autor: 1url.cz/HPr2 (88.103.7.---)
Datum: 15.06.2019 18:20

Měl jsem problémy (s rádiem) a vždy ochotně vyhověl. Nevím, co kdo proti němu má, ale se mnou spolupracoval OK.

Autor: ok1vpz (---.nat.epc.tmcz.cz)
Datum: 15.06.2019 19:00

čestný člověk? Kdopak že to? Třeba ten, kdo se nechal zvolit do pozice mistopředsedy ČRK, i když jeste ani nebyl členem toho spolku?

Datum: 15.06.2019 19:59

čestný člověk? Kdopak že to? Třeba ten, kdo se nechal zvolit do pozice mistopředsedy ČRK, i když jeste ani nebyl členem toho spolku?

Datum: 15.06.2019 20:00

Autor: OK4TU (---.cust.vodafone.cz)
Datum: 15.06.2019 21:02

Líbí se mi, jak se povídá, že ok1vpz je výborný technik. ..
Technických příspěvků tu je, od něj, jako šafránu.... tak nevím no.
Ovšem trollování mu jde doopravdy na výbornou.

Nedávno tu volal po registracich. Sice jsem proti tomu, ovšem mělo by to jednu výhodu.
Trolling bývá na drtivé většině fór trestán banem. Ať už časovým, nebo trvalým...

Myslím, že by se tomuto fóru ulevilo....

Datum: 15.06.2019 21:11

Mám zkušenosti, že jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.
Můj doktor, praktik, má pověst nerudého chlapa. Kolikrát se mi stalo, a to nejsem častým návštěvníkem..., že z ordinace vylezl pacient se slovy - no ten má zase náladu - jenže vlezu tam já, a jedna se mnou slušně, bez známek nějaké nevrlosti...
A to není jen tento případ...

1url.cz/HPr2 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Měl jsem problémy (s rádiem) a vždy ochotně
> vyhověl. Nevím, co kdo proti němu má, ale se mnou
> spolupracoval OK.

Autor: 1url.cz/HPr2 (88.103.7.---)
Datum: 15.06.2019 21:30

Registrace není řešení. Může se zaregistrovat pod mnoha nicky, registrace dle CALL zde je nevhodná (a nespolehlivá), forum je určeno pro mladé začátečníky, síbičkáře, scaneristy a podobně. Při první návštěvě, pokud se chce na něco zeptat, by musel vyplňovat registrační formulář, domnívám se, že by si to pak rozmyslel.
Nejlepší ze všech řešení, je otevřený přístup a nevhodné příspěvky mazat.
Vím, že Pája má dost práce i tak, že by to třeba nezvládal, ale není problém mít zástupce.
Debatujte.

Autor: Amatér PMR (---.cust.tzulo.com)
Datum: 15.06.2019 21:44

Líbí se mi, jak nějaký VPZ který v téměř každám příspěcku chrlí síru na ČRK, se jej najednou zastává... A hnded třikrát po sobě (asi se mu vzteky klepe ruka). Opravdu to je OK1VPZ?

Autor: Zdeněk (---.hdinternet.cz)
Datum: 15.06.2019 21:59

Hmm.
Zkušenosti z jiných diskusí..
Vstup jako host...
Zamykání/ odemykání vláken...

Autor: Larry (---.fastportnet.cz)
Datum: 16.06.2019 08:16

To OK4TU:
To že sem mnoho technického OK1VPZ nepíše, se mu nediv.
Dělal jsi někdy technicky zaměřený web?? Víš co to dá denně práce? Tak se podívej na ok2kkw.com.
Já jsem to také dělal ve spolupráci s jedním hamem. Výsledek byl plagiátorsví jiného a kopírování informací jinými z tamního zdroje napříč internetem.
Naopak tady mnohdy ani nemá smysl něco psát technického, protože to je mlácení prázdné slámy. Pro koho?? Ten koho to zajímá, ví kde informace najde.

Autor: Jožka.Bo (---.customers.tmcz.cz)
Datum: 16.06.2019 11:24

No a tak buďme vděčni, když tu nějaká věhlasná osoba šíří pomluvy a zášť …

Datum: 16.06.2019 11:29

Každé fórum má svého Vladimíra. Na jednom fóru věnujícím se motorkám se objevil jistý diskutér, to je mi ale náhoda, taky z Prahy, šířící pomluvy o Jawě....

Autor: ok1vpz (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 16.06.2019 11:50

Re OK2PDN: no, zatím jsem zaznamenal, že špínu zde šíří především ti, kteří mají stejný názor, jako vedení pochybného spolku ČRK. To jsou lidé, které nezajímá, kde je pravda, ale stejně jako za Husáka stále jedou jako zaseklý gramofon svoji normalizační linii.

Autor: E88CC (---.uk7.org)
Datum: 16.06.2019 12:06

ok1vpz napsal(a): ------------------------------------------------------- > Re OK2PDN: no, zatím jsem zaznamenal, že špínu > zde šíří především ti, kteří mají stejný názor, > jako vedení pochybného spolku ČRK. To jsou lidé, > které nezajímá, kde je pravda, ale stejně jako za > Husáka stále jedou jako zaseklý gramofon svoji > normalizační linii.

Zatím jsem zaznamenal, že hnuj a špínu tady nakydal jistý OK1VPZ na všechny, kteří se zabývají jenom provozem HF. Naházel je do pytle za nazývá je CBčkáři.
A teď, co když také existuje někdo, kdo se zabývá výhradně provozem na HF, kdo není členem ČRK a s jeho konáním nesouhlasí. Ale je tím pádem zasraným CBčkářem.
Laskavě by si měl OK1VPZ uvědomit, že tímto postojem ZÁSADNĚ škodí provozu na VKV a vyšších bandech. Protože do společnosti OK1VPZ a jemu podobných bych nechtěl ani nakouknout, natož se s ním někde potkat. Proto, ač mne několikrát napadla myšlenka začít se věnovat VKV, jsem si raději dal pár facek, rádia prodal, antény naházel do šrotu a mám klid. Klid v tom, že opravdu nemohu ani v případě pomatení smyslů udělat spojení s kýmkoli z okruhu VPZ a jemu podobných.

Autor: ECL82 (---.cust.vodafone.cz)
Datum: 16.06.2019 12:17

Kdysi jsem udělal několik QSO s OK2KKW a OK2A, zato se všem slušným radioamatérům omlouvám.
Už se to nebude opakovat.

Datum: 16.06.2019 13:01

A cymbálisti snad nepoužívají KV pásma? :-) Cymbál je stav duše. Nejde o žádné soutěžení, žádné vzdělávání, žádné konstruktérské znalosti, ale jen o jediné: navazovat snadná QSO a vykecávat se o ničem se stejně mentálně ochrnutými kolegy. Té malé hrstce KV radioamatérů, kteří nepatří do téhle skupiny, se velice omlouvám.

Autor: Lumír (---.cust.vodafone.cz)
Datum: 16.06.2019 13:02

Označit 2/3 (pozor pouze a výlučně KV ! radioamatérů) jen za fizly a lampasáky, to už je na přes držku.
Desítky dalších urážek a nesmyslů.
Pravidelně a dennodenně okrádá daňové poplatniky.
Že se tím hnusákem ještě někdo zabývate.

Datum: 16.06.2019 13:09

Napsal jsem že 2/3 členů ČRK, ne 2/3 výlučně KV radioamatérů! Jenže jak je vidět, lež a pomluvy k většině členů ČRK patří...

Autor: Lumír (---.cust.vodafone.cz)
Datum: 16.06.2019 13:24

Zase lžes. Bezpochyby jsi do toho zamotal i ČRK.
Ale specifikoval jsi pouze KV radioamatéry. Pamatuji si to jako by to bylo dneska. Protože jako dlouholetého KV amatéra se mne to velice dotklo. Možná ti to i najdu, ale spíše mi za to ani nestojíš.

Jdi na stránku: PředchozíPrvní...595596597598599600601602603604605...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 600 z 659

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*9* + *2* =