CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Jdi na stránku: PředchozíPrvní...604605606607608609610611612613614...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 609 z 623
Re: RŮZNÉ ZPRÁVIČKY
Autor: petr (46.149.123.---)
Datum: 15.07.2019 21:18

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Autor: Zdeněk (---.cust.vodafone.cz)
Datum: 15.07.2019 21:22

Byl jsi rychlejší....:D

Datum: 15.07.2019 21:31

Vladimír objevil zase anonyma?

Autor: petr (46.149.123.---)
Datum: 15.07.2019 21:38

Dovedete si předtavit tu Matějovu databázi, co dělá tátovi? Všechny značky vyjeté z ČTU, pak kdo z nich je v ČRK, kdo kdy použil jakou IP adresu a co proti VKV napsal.
Kdo v téhle tabulce není nalezen, tak je ANONYM.

Datum: 15.07.2019 21:45

Tak když je to baví...
Ale jedná zajímavá věc, která se mi potvrdila i jinde...

Kdyby se tu objevil kdokoliv, a psal tak, jak se Vladimírovi libi, nevynakládal by Vladimír takové úsilí, aby pátral po jeho pravé identitě...

Autor: ok1vpz (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 16.07.2019 07:11

OK2PDN: s tou gypsovou hlavou jsem nepsal já, to mně můžeš věřit.

Datum: 16.07.2019 07:18

Už jsem se vícekrát přesvědčil, že v mém jménu se tu objevuje více lidí, kteří mne svými, mnohdy až vulgárními příspěvky, poškozují. Těm, na které tyto příspěvky byly adresovány, se já, pravý OK1VPZ, omlouvám.

Autor: Zdeněk (---.hdinternet.cz)
Datum: 16.07.2019 07:21

Ano my víme.
Opět nějaký anonymní podvodník.....:D

Ale že se vyskytuje jen pod tvojí značkou....

Datum: 16.07.2019 07:28

Rovněž tak se omlouvám, jmenovitě z nedávných příspěvků nepravého OK1VPZ směrovaných na OK4TU, OK1XXB, OK2PDN a dalším, které anonym vydávající se za mne, podle IP adresy nějak a mylně zosobnil. Ti co mne osobně znají ví, že svou omluvu míním upřímně, přestože by se měl omluvit anonym. Vladimír, OK1VPZ.

Datum: 16.07.2019 07:33

Zdeněk napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ano my víme.
> Opět nějaký anonymní podvodník.....:D
>
> Ale že se vyskytuje jen pod tvojí značkou....
Zdeňku, tentokrát ne, opravdu to píši já, pravý OK1VPZ. A tímto i končím zde, na CB fóru. Jakmile se tu objeví nějaký příspěvek pod mou značkou, nejsem to já.

Datum: 16.07.2019 08:40

Nu, tak se zase objevil fake OK1VPZ, který se snaží o nemožné. Řešení toho šmejda je na adminovi, který vidí celé IP adresy. Moje celá IP adresa je 89.177.34.174, z práce 193.84.96.13, a občas přijdu i z mobilu pod IP 37.48.37.203. Ověřit je to možné na diskusním prostoru na našem webu: [www.darkside.cz] Toho šmejda, který se za mne vydává už admin zná a já to zjistím zanedlouho, nezapomínejte, že jsem byl jedním z lidí, kteří tu strukturu sítě, používané nyní UPC vytvářela. Potom sem samozřejmě napíšu, kdo to byl.

Datum: 16.07.2019 08:41

...vytvářeli...

Autor: NvA (---.178-41-157.t-com.sk)
Datum: 16.07.2019 08:50

Zdeněk napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jestli ona to není spíš výhoda, být na komerčně
> bezcenných pásmech...
>
> Ono by se mohlo stát, že by se za udržení vkv ham
> pásem mohlo začít platit.... chceš vysílat?
> Zaplať...

Možno by sa dali zaviesť aj kyslíkové automaty po meste. Je ti zle zo smogu a chceš si dať trocha čerstvého kyslíka? No problem. Vhoď mincu a dýchaj.

Autor: Míra (---.nat.epc.tmcz.cz)
Datum: 16.07.2019 11:37

DX QSO je to, které je obtížné a mimořádně dlouhé. Takových jsme během VKV Polního dne navázali desítky - např. na 3cm 900km do střední Itálie.

Ha ha ha. Až padnou VKV bandy, bude slintání konec, tak , jako skočila éra OK0C, OK0F a jiných 2m blbostí, tak padne i bezcenné pásmo VKV a bude klid tady i na pásmech 3cm....

Ještě nyní se směji , jak je KV na nic a šumící ticho a klid na VKV ku prospěchu všech, hlavně členů ČRK.

VPZti se tu rojí, každý je pravý a levý a proto navrhuji přenést debatu na cenný board OK2KKW a tam začneme urážet bezcenné VKV operátory.

Autor: Ocún (---.nat64.trex.fi)
Datum: 16.07.2019 13:30

Začínají mě srát řeči typu "Až padnou VKV bandy", "bezcenné pásmo VKV". VKV a výše nejsou jen VPZakovo tropo spojení na polním dnu (z kopce na kopec), ale co více do budoucna se bude využívat pro spojení přes družice, dnes už oscar100, psat2, funcube a další.
A to opravdu někdo chcete?

Autor: petr (---.alfservis.cz)
Datum: 16.07.2019 16:36

A k čemu je dobrý spojení na pár set kilometrů? Na to stačí PMR.

Datum: 16.07.2019 17:27

Hele Ocúne? Nemáš ty tak trochu selektivní vidění, že vidíš jen to o VKV?

Datum: 16.07.2019 22:31

Spojení přes družici je stejně obtížné jako spojení na KV. Nemá prakticky žádnou hodnotu. Je to jen hezká technická hračka.

Autor: Ocún (---.nat64.trex.fi)
Datum: 17.07.2019 02:23

Tak jistě, ale třeba se tomu někdo chce věnovat minimalisticky, kde stačí vytáhnout z balkona hrábě, šroubovicu nebo parabolu na stativu. To je v podstatě ještě více dostupnější než KV s drátovkama. A technicky to taký není úplně snadné, dvojvýfuk, duplex radio, přepínaní antén, sekvencér PA/LNA a tak. Pěkně si člověk i zabastlí. Ne?

Datum: 17.07.2019 09:33

Pamatuji si svého času (polovina 80.let) na naši diskusi s OK1RR. Zavolal jsem ho občas a ptal se, co to je za zem, co jsem dělal přes AO10. Nezapomínejte, že tenkrát nebyl ještě žádný internet, kde je možné najít odpověď za pár kliknutí... A tak jsem se zeptal, co to je CE0AA. Odpověděl mi, že to je velevzácná zem západně od Chile a že celý život na ni čeká a že se mu to dodnes nepodařilo. A že dělat takovou zem přes družici nemá žádnou hodnotu, protože je to spojení technické a nikoli s využitím pouze přírodního šíření. Odpověděl jsem mu tehdy, že pokud chce využívat jen přírodní šíření, ať vypne zařízení, otevře okno, dá si dlaně do kornoutu a může volat. A pokud bude mít dostatečně silný hlas, třeba ho tam na druhé straně někdo uslyší...
No ale, vzal jsem si jeho názor k srdci a dnes také hledím na družicové "DXy" jako na maratónský běh, kde se těch 42 km urazí autobusem. Otatně stejně jako na KV, kde tím "inštrumentem" je plechové nebe. A na sluneční minimum jako na situaci, ve které si mohou KV operátoři trochu ochutnat romantiku provozu na VKV.

Jdi na stránku: PředchozíPrvní...604605606607608609610611612613614...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 609 z 623

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*1* + *3* =