CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Jdi na stránku: PředchozíPrvní...619620621622623624625626627628629...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 624 z 648
Re: RŮZNÉ ZPRÁVIČKY
Autor: Zdeněk (---.hdinternet.cz)
Datum: 24.08.2019 10:31

Oni tam upomínku mají. Ale jak je na ok2kkw zvykem a jak je zvykem zakladatele, je napsaná záměrně lživé....
Inu. Káži vodu, pijí víno.

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Autor: petr (---.alfservis.cz)
Datum: 24.08.2019 10:53

A přitom to bývaly takové [www.ok2kkw.com] skvělé reportáže.

Autor: OK4TU (---.cust.vodafone.cz)
Datum: 24.08.2019 12:33

Dobré dopoledne přátelé...
Nějak to tu zase začalo žít..

Reportáž psaná tak, že už ze čtení lze poznat autora. Možná by mohl Vladimír zmobilisovat spřátelené pivní pupky klubu ok2kkw a uspořádat čistě VKV setkání...
Možná by to byla pro Vladimíra studená sprcha. Kvůli němu by nepřijel nikdo.
Lze na netu najít informace, jaký to je skvělý technik. Bohužel, jak se prezentuje v netechnických věcech.... Nekomentovat...
Nedávno sousedi pohřbívali starého pána. V sousedských věcech se choval podobně, jako Vladimír v otázce KV. Lži, pomluvy, naschvál... Jen ty žaloby dosud chybí.
Na pohřeb starému pánovi přišlo 11!!!lidí. A byla to pouze rodina.
Ne, nepřeji Vladimírovi nic špatného. Jen aby na VKV srazu, který stejně neuspořádá, nebyl sám.
..

Autor: ok1vpz (---.213-181-157.pegonet.sk)
Datum: 24.08.2019 23:13

Nu, zase jen lži a pomluvy zcela podle scénáře ČRK. Nic nového.

Autor: Larry (---.fastportnet.cz)
Datum: 25.08.2019 05:48

OK4TU: To jsou kecy. Byl jsem na dvou Holických přednáškách. O obě byl zájem a klubovny fakt malé. Jeětě stále jsou hamové, kteří mají zájem a na setkání jezdí pro informace. To že přednášku o SDR nedělal ČRK ale někdo jiný, jasně ukázalo, že pokud je dobře zpracovaná na zajímavé téma přijdou lidi. A bylo to pestré panoptikum. Zvláště když se hovořilo o remote SDR přijímačích tak jsem sledoval reakce přítomných. Bylo jasné, že tam seděli hamové, kteří remote SDR provozují a co kdyby se ještě něco zajímavého zadarmo dozvěděli?? Bez ohledu na to, od koho......
Samozřejmě o takové skutečnosti taktně mlčí.

Autor: CB šmejd (---.appliedprivacy.net)
Datum: 25.08.2019 06:54

Co to meleš? Otázka zněla, jestli přijedeš Vláďovi na pohřeb.
Každý si přeje, aby po něm něco zůstalo. Po Vladimírovi to budou stovky nenávistných článků, stovky útoků na OKlistu. Ale bylo by pěkné, aby to nebylo všechno. Co takhle zavést jednotku kmitočtové nekompatibility 1 Vopruz? Jelikož je to příliš velká hodnota, tak navrhuji logaritmovat a jako základ používat 1dVPZ. Obdoba decibelu.

Datum: 25.08.2019 07:25

Tý Larry... O čem že to píšeš?
O tomhle jsem přeci nic nepsal.... Já jsem jen hodnotil způsob psaní té odkazováné reportáže z pera Vlarimírova.

O něco výše psal Zdeněk, že na stránkách OK2KKW je zavádějící upomínka na setkání v Holicich.

Nikde jsem neslyšel, že by setkání v Holicich mělo být jiné, než radioamatérské setkání.. Žádné dělení na KV, či CB operátory, jak se Vladimír snaží někomu podsunout.

To, že občas klubovny nestačí. Já bych asi nedokázal předpovědět, jak velký bude zájem o dané téma a podle toho zvolit prostor.

CBŠmejd.. Ne na pohřeb, ale na Vladimírem zorganizované VKV setkání.

Autor: Martin (---.datapacket.com)
Datum: 25.08.2019 08:40

Převzato od psychiatrů.
Negativismus je životní postoj. Být negativistou je jednoduché. Stanete se jím automaticky.
Stačí několik životních neúspěchů a člověk bilancuje negativně.
Negativismus se sám posiluje. Čím déle si tyto postoje udržujete, tím jsou pevnější. Postupně se Vám vytvářejí Synapse v mozku. Vznikají podmíněné reflexy.

Nějaký podnět = špatně.
Žádný podnět = špatně.
Dobrý podnět = brzy zas bude špatně.
Špatný podnět = no vidíte? Už je to tu zas! Říkal jsem Vám to…

Negativista si zpravidla neuvědomuje, že by bylo s jeho postojem něco v nepořádku. On má naopak pocit, že jeho myšlení je celkem logické. "Nejsem negativista, já si jen všímám věcí."

Negativisté jsou vesměs chudáci. Nedožívají vysokého věku. Na druhou stranu normální lidé si oddychnou, když negativista který svět jen zamořuje negativismem natáhne brka.

A tak to je dobře. Tak to má být. Příroda si vždy pomůže.
Nikdo si své kilowatové diplomy ani vyhandrkované body ze soutěží do hrobu nevezme.
Pokud někdo viděl jak amatéra z těch nejcennějších pásem vezou koně a za ním vůz s diplomama, dejte vědět.

Autor: VyPruZ (217.66.185.---)
Datum: 25.08.2019 08:52

Ja znam jen jedneho smejda. Provozuje lzi web KKW.

Autor: ok1vpz (---.213-181-157.pegonet.sk)
Datum: 25.08.2019 08:54

Když už OK2HF uvedl link na reportáž z Holic 2010, měl ještě uvést tento odkaz: [www.ok2kkw.com]

Autor: Karel (---.cust.tlapnet.cz)
Datum: 25.08.2019 08:54

Martine, 👍.

Datum: 25.08.2019 09:21

OK4TU: Aha! Žaloby chybí??? Ale vůbec ne. Je vidět, že nejsi na pásmech a nevíš co se stane, když se dotkneš ega a majestátu některých závodníků a DXmanů. No a protože tam nejsi, tak lidi neznáš......

Datum: 25.08.2019 09:33

Už aby ta cenná pásma dali wifičům, ať je pokoj! Za kopec se stím člověk stejně nedovolá.

Autor: Martin (---.datapacket.com)
Datum: 25.08.2019 09:44

Larry napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Je vidět, že nejsi na pásmech a nevíš co se stane.....

Larry, je vidět že ty jsi na pásmech denně. A to pečený vařený a máš vždy o všem přehled a to za všech okolností.

Fajn. Rozesmál jsi mne a dodal náladu do dnešního dne.
Budu ten entusmiasmus potřebovat, neb mám dnes v plánu zkřížit meč s porouchanou pračkou fy. Indesit.
Díky a dej tu zase něco jak závodíš na pásmech.

Datum: 25.08.2019 09:48

To Larry:

Vše co jsem včera napsal, se týkalo pouze jednoho člověka, kterého jsem potkal zde.

A lidi znám. Nemyslím, že by mezi radioamatety měla být jiná skladba povah lidí, než jinde.

Jen mi chování Vladimíra připomnělo chování starého pána..

On se k sousedům nějak choval, jak mu však někdo oplatil stejnou mincí, byl oheň na střeše.

Datum: 25.08.2019 10:37

To alias Martin:
ty víš, co právě dělám?? pro Tvůj klid, snažím se spáchat .stl soubor pro 3D tisk související s hamradiem. A představ si, že mám TRX zapnutý... Skutečně jsem rád, že mám volný víkend. Nejsem penzista a jsem časově vytížený, takže u rádia opravdu nemám možnost být každý den.
Proto se mě líbí automatizované druhy provozu FT8 nebo majákové provozy ala WSPR. To nevyžaduje tolik pozornosti. Stačí čas od času zkontrolovat výsledky a umět si to vyhodnotit.

PS: a kup si pořádnou pračku. já po 10ti letech pračku vyhazuju a nemám problém. Doby kdy jsem opravoval ještě v záruce sračku pračku od liberecké Crosley jsou více než 20let pryč. To byla taková skládačka toho co zbylo po světě od výrobců jako philco a slavný indesit komponenty tam byly taky.
Aby jsem Tě ušetřil detailů, tak po 10ti letech což je životnost obvykle řvou ložiska na bubnu a to rozhodně nejsou zetka a znamená to vyměnit celý buben, tohle není tatramat a ložiska jsou zalisovaný.

Re: RUZNE ZPRAVICKY
Autor: Paja (---.glow.cz)
Datum: 25.08.2019 10:55

Ale no tak decka :)
Kazdopadne plati ono chovej se k ostatnim tak jak chces, by se chovali k tobe ...

Datum: 25.08.2019 11:15

Mi to příjde, že co radioamatér, to ješita :)
Co takhle hlasovat o nejhoršího radioamatéra, ten nejlepší je jednoznačný.

Autor: Jožka.Bo (---.customers.tmcz.cz)
Datum: 25.08.2019 11:17

Larry napsal(a):
> OK4TU: ... Je vidět, že nejsi na pásmech a nevíš co se stane, když se dotkneš ega a majestátu některých závodníků a DXmanů. No a protože tam nejsi, tak lidi neznáš......

No Larry - tak od tebe to sedí - ty jsi tam asi denně tak víš, jak se dotýkat "číchsi ega" …

No - já na pásmech sice nejsem denně a tak ani netuším, jak se nějakého ega dotýkat.
Zato to vidím zcela určitě každý týden na těchto diskuzích.

Autor: Jožka.Bo (---.customers.tmcz.cz)
Datum: 25.08.2019 11:19

ok1vpz napsal(a):
> Když už OK2HF uvedl link na reportáž z Holic 2010, měl ještě uvést tento odkaz: [www.ok2kkw.com]

Jasně Vladimíre - ty jsi o ničem dopředu nevěděl - čistě náhodou z rozmaru jsi se přišel podívat na setkání do Holic a naprosto neuvěřitelnou náhodou se dostalo příležitosti veřejně odmítnout ocenění od ČRK a hrdě odejít středem …
To vykládej děckám na písku …

Jdi na stránku: PředchozíPrvní...619620621622623624625626627628629...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 624 z 648

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*1* + *5* =