CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Jdi na stránku: PředchozíPrvní...620621622623624625626627628629630...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 625 z 674
Re: RŮZNÉ ZPRÁVIČKY
Autor: ok1vpz (---.customers.tmcz.cz)
Datum: 25.08.2019 11:33

ok2pdn: jenze prave tak to bylo. Ty neznas sve soudruhy?

ok2hf: mas pravdu. Uz aby si ta pasma Cetin vzal a zajistil tam vysokorychlostni pripojeni k internetu (po vedeni). Alespon ty kmitocty k necemu budou.

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Datum: 25.08.2019 11:34

ok2hf: mas pravdu. Uz aby si ta pasma Cetin vzal a zajistil tam vysokorychlostni pripojeni k internetu (po vedeni). Alespon ty kmitocty k necemu budou.

Datum: 25.08.2019 11:35

Autor: Karel (---.cust.tlapnet.cz)
Datum: 25.08.2019 11:42

Jak se z původního dobrého technika přes státního úředníka na stará kolena stává OSVČ- tapetář

Datum: 25.08.2019 11:54

nevim, co je "OSVČ tapetář"? S Cetinem nemam nic spolecneho.
Nejsem jako vy :-)

Autor: Larry (---.fastportnet.cz)
Datum: 25.08.2019 12:06

To Jožka Bo.
aha, ty asi neznáš případ jednoho top bandovýho operátora??? Já ho znám trochu důkladněji, protože se s tím operátorem znám osobně.
Vyhrožování soudem.....atd....
No a na mě se také jedna povedená partička chystala před drahně lety. Zastavil je až právník, který jim řekl, že svá tvrzení a doměnky musí prokázat a pokud to nejsou schopni, ať nic nedělají, protože se to může otočit proti nim, jako křivé obvinění. Tak na to hodili boba.
Jo různí podvodníci z pásem, když se na ně ukázalo, tak řvali už v dobách primitivního selfspotingu.

P.S. ehmmm, kde že jsem psal jak závodím nebo kontestuju?? :-))
to si rád přečtu.

Autor: VyPruZ (217.66.185.---)
Datum: 25.08.2019 12:15

.... Nejak nechapu proc VoPruZ je v Holicich, kdyz tam jezdi jen CB smejdi a KV hams.On takovy king, pan buh a stvoritel vseho dobreho.....

Datum: 25.08.2019 12:19

A ona výše zmíněna poznámka o OSVČ s předmětem podnikání v oboru tapetář, zřejmě onen se chystá rozšířit i svůj job na zpracovávání již potrefených husí. 😁

Autor: Martin (---.datapacket.com)
Datum: 25.08.2019 12:21

Larry napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Aby jsem Tě ušetřil detailů, tak po 10ti letech
> což je životnost obvykle řvou ložiska na bubnu a
> to rozhodně nejsou zetka a znamená to vyměnit celý
> buben, tohle není tatramat a ložiska jsou
> zalisovaný.

Milý Larry
Díky za poučení. Mám pračku již po záruce. Ale nehodlám vyvalit 10 litrů firmě za novou pračku jen kvůli jednomu nafouklému elektroly za 10 korun. Závadu jsem již opravil a jede opět jak nová. Samozřejmě že jsem kontroloval i ložiska, řemen atd. Vše je až překvapivě bez jakékoliv vůle. Někdy, až odborně dospěješ zjistíš, že některé firmy dávají elektrolyty záměrně do nejteplejších míst. Ušetřil jsem peníze a přírodě tunu CO2 a dalších nečistot.

Autor: petr (---.alfservis.cz)
Datum: 25.08.2019 12:26

Málo CO2 = malá úroda!
[dobrysklenik.cz]

Autor: petr (---.alfservis.cz)
Datum: 25.08.2019 12:30

Datum: 25.08.2019 12:44

Ne všichni jsou nutně cajzli z Práglu aby uměli opravit pračku. Mimochodem ty brabouchy do programátoru dělají jen dvě firmy na světě, kondy tam serou schválně ano, do těch nejteplejších míst pokud možno vedle chladičů a na provedení 85C. Stejně se chovají i výrobci elektroniky do aut. Ještě mají tu drzost vyprávět jaká je to špičková elektronika. Na můj dotaz, proč tam nejsou kondy elyty na 105C, prý by to zákazník nezaplatil, konkurence tlačí cenu....bla bla.. A tak jsou všude vidět kondy soudkovitého tvaru s mizerným ESR. Jedno zda v autoelektronice, deskách zdrojů ATX , programátoru pračky...... V autoelektronice to vše ještě umocňuje R0HS, bezolovnaté pájení a následná rekrystalizace cínu, vytváření vodivých můstků.U aut se to projevuje na max. střídání teplot v rozmezí -20/+35C tomu fakt nepomůůže. To je u pračky výjimečně.
Dvě takové desky ŘJ mě leží na stole. Jedna je po smrti, tam si pán připojil na OBD2 diagnostiku z Číny a nakonektil se po netu, jak mu poradil kamarád. Chyba! Nečte pokyny. Deska po smrti a diagnostika za 40dolců také.
Dobrý, kvalitní elyt je za páďo a ne z Holic za korunu.A na tunu CO2 aaano, ušetřil jsi za emisní povolenku a zachránil možná 5 stromů :-)
To hodný námět je na reportáž TV Hovna.

Datum: 25.08.2019 12:49

PS: a proti čínské elektronice nic nemám. Dáse se tam najít spousta výborných věcí. Jen se musí připlatit, protože každé zboží má svoji cenu a
když se neplatí, jde se s kvalitou dolů. Pořád to je finančně zajímavější než výrobky EU.

Autor: Jožka.Bo (---.customers.tmcz.cz)
Datum: 25.08.2019 12:57

Larry napsal(a):
> To Jožka Bo.
> aha, ty asi neznáš případ jednoho top bandovýho operátora??? Já ho znám trochu důkladněji, protože se s tím operátorem znám osobně.

>
> P.S. ehmmm, kde že jsem psal jak závodím nebo kontestuju?? :-))
> to si rád přečtu.

Neznám - na TOP bandu jsem přestal jezdit od dob, co jsem byl nucen při opravě střechy sundat antému a již mi nedovolili ji znovu natáhnout. Nicméně - když se do někoho navážíš, tak musíš čekat reakci - ostatně ty jsi se (dle tvých slov) zachoval vůči jiným stejně …
No a o svém závodění nebo kontestování si to musíš najít ve tvých příspěvcích - já jsem o žádném tvém kontestování nenapsal vůbec nic …

Autor: OK4TU (---.cust.vodafone.cz)
Datum: 25.08.2019 13:00

To Larry:

Zde si můžeš porovnat jak píše zde

ok1vpz napsal(a):
> ok2pdn: jenze prave tak to bylo. Ty neznas sve
> soudruhy?
>
> ok2hf: mas pravdu. Uz aby si ta pasma Cetin vzal a
> zajistil tam vysokorychlostni pripojeni k
> internetu (po vedeni). Alespon ty kmitocty k
> necemu budou.

A jak Vladimír brečí na OK2KKW co se dvoumetru týká...

Datum: 25.08.2019 13:14

NoJožko jak tak sleduji, tak to zpracování potrefených husí bude přidruženou výrobou i v Pardubicích.Mateřská fa v Praze Ďáblicích, sesterská pobočka v Pardubicích.

Datum: 25.08.2019 13:27

Zdar Karle - je mi líto - neznám potrefené husy …
Já sám jsem v životě odchoval jen jednu husu - předloni - na zahradě a chodila se mi tam na ni dívat celá chatová osada a říkali jí Matylda …
Když jsem ji na Martina nechal zabít a upekli jsme ji, tak se mnou sousedi pár měsíců nemluvili …
:-)
To jen tak na okraj k těm husám …

Datum: 25.08.2019 13:42

Nu, když se trochu zamyslíš nad předchozími příspěvky některých stálých přispěvovatelů,tak ti to snad dojde. Jeden tzv. tapetuje vlákno, zřejmě již levými rukami stejným příspěvkem v rozmezí jedné minuty,poté se sám přihlásí, aniž byl přímo zmíněn. Jiný, chytrolín brouka Pytlíka se hlásí k tomu, co nebylo vyřčeno ap. Takže, tomu snad bylo rčení o potrefené husi.
MNI DXů a úspéchu s brzkou OK expedicí.

Datum: 25.08.2019 14:04

Jasně Karle - je to tak.
Já jen že za prospěšnější jsem pokládal tu husu, co jsme sežrali …
Snad se na tu expedici dovolám - Karibik občas slyším jak na 40m, tak i na 20m a snad aspoň na jednom pásmu bud úspěšný - když jsem včera v noci na 40m dělal nějaké LU a PY, tak by to mohlo za dva měsíce vyjít i do toho Karibiku …
Ale když nevyjde - benzín kvůli tomu nezdraží …
Měj se

Datum: 25.08.2019 14:51

Co nebylo vyřčeno... jo tak to jsem se dozvěděl, že jsem autorem slov.....
"dobře na pásmech bude až dědci prdnou do hlíny" veselé a smutné zároveň.

Jdi na stránku: PředchozíPrvní...620621622623624625626627628629630...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 625 z 674

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*4* + *2* =