CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Jdi na stránku: 1234567891011Následující
Aktuální stránka: 1 z 11
Co jsou to OK radioamatéři?
Autor: Petr (---.alfservis.cz)
Datum: 25.03.2013 16:29

[ok2zi.blogspot.cz]
[ok1dot.blog.cz]

Od takovéhoto hnutí se každý předem odvráti...

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: Co jsou to OK radioamatéři?
Autor: Čtenář těchto stránek (---.wedos.net)
Datum: 25.03.2013 17:00

Petře, sleduju Tě dosti dlouho, a vidím....
Umíš také něco jiného, než se do každého navážet?
Není to prvý případ, eviduji jich již dost.

Autor: Petr (---.alfservis.cz)
Datum: 25.03.2013 17:15

Milý čtenáři sleduj, eviduj, zálohuj a předej ve správný okamžik na patřičná místa! Nikdy nevíš, kdy se to může hodit.

Ale co předvádí naše amatérská elita, je skutečně k blití. To chtějí být vzorem, chtějí někoho k tomuto koníčku véct? Jeden jako druhý.

Autor: OK2MDK (77.48.143.---)
Datum: 25.03.2013 17:42

Ano co předvádíš ty, je naprosto stejné co se pomluv týče nahřoe je to do té poslední tečky stejné. Akurtá taky zaplevejuše forum a víš jaký je rozdíl mezi nima a tebou?
Když nebudu soudit esi řikají oni o osbe pravdu, tak na jejich stránky se budeš proklikávat hůř než sem, takže tady nato narazí. a misto toho aby se dovedel co jsou OK radioamatéři zase jenom špína a je to tu jnom proto že TY a nikdo jiný, vytahuje evidetne nejaký problém dvou lidí!

Ohánet se orgánama to je trochu utopické, zaco?

Autor: dalik,ok2dv (---.mitranet.cz)
Datum: 25.03.2013 19:11

No, ať mají pánové názory jakékoliv, alespoň se pod ně podepíšou. Narozdíl od Petr (---.alfservis.cz). Dávej značku a začneme Tě brát vážně.

Autor: OK7KM (193.84.36.---)
Datum: 25.03.2013 20:08

Souhlas, proc nepridal CALL, pokud se autor za clanek (flame) nestydi. Pokud CALL nema, nechci primo rikat, ze sem nepatri, ba naopak.
V tom pripade by se mel zdrzet takovychto komentaru :)

73 vsem
Mirek

Autor: A (---.vshosting.cz)
Datum: 25.03.2013 22:44

To vis, ze ma a odhadem 99% mistniho osazenstva zna. Kdyz prijde nekdo novy do hospody, treba v jinem meste, taky se mu vsichni mistni nemusi hned predstavovat ;)

Autor: OK2MDK (77.48.143.---)
Datum: 25.03.2013 22:45

Ano, nemusí se mu mistní představovat,
ale proto ta call aby se každém vedelo vždyt by to melo bt neco reprezentativního ne? :-)

Asi by chtělo zakopat ty válečné sekery, jinak to bude čim dál vic k breku:-)

Autor: S (209.34.230.---)
Datum: 26.03.2013 06:23

Dalik, ok2mdk->
Toho jsem si taky všimnul že když tady člověk napíše svoji značku, hned se k němu chovají úplně jinak. To je hned pane kolego atp. Když sem napíše bez značky tak je nejlíp shozen při prvním jakémkoliv dotazu.
Je snad koncesovaný amatér něco víc?
Kdo sem chodí aspoň tochu pravidelně tak petrovu call zná, stejně jako jeho IP, píše ze tří stanovišť.
Mikru MDK, ty se někdy vyjadřuješ jako 15ti leté dítě.
A teď do mě, protože jsem nedal značku a ještě sem lezu přes proxy.

Autor: OK7KM (---.koleje.czu.cz)
Datum: 26.03.2013 06:34

Ja netvrdim, ze CALL je neco vic. Aly kdyz uz se nekdo k necemu vyjadruje, tak se za to snad nemusi stydet ne? Pokud si prectete podminky boardu OK2KKW take se dovite, ze musite uvest svoji call nebo jmeno.
Kdyz pise sve nazor Matej TEH nebo Vlada VPZ, take se podepisi, i kdyz s nima nesouhlasim, vyvolaji jake si poboureni, podepisi se - je to slusnost. Mozna Petra znate, ale ja si opravdu nebudu pamatovat, kdo ze kterych IP chodi, mam na praci dulezitejsi veci.
Proste za sebe udelam zaver: (1) kdyby neco podobneho napsal pod svoji CALL, reknu si take nazor, (2) bez CALL to pusobi proste jako zbytecne napadani

Samozrejme, pokud s tim souhlasi nebudu, neznamena to, ze bych byl vuci nemu zapskly. Body v zavodu klidne rozdam, na srazu si popovidam, atd... Konec koncu, kazdy ma sve nazory, ktere se nemusi shodovat s okolim.
73! 7km

Autor: Jirka6 (---.dialtelecom.cz)
Datum: 26.03.2013 07:13

Je mi z vás na blití.
Hodnotíte člověka jen podle toho,jestli je ve straně.
Ano je to dobrý soudruh,na brigády chodí,okna zdobí,v kolektivu je oblíbený,ať udělá cokoliv.
Jak nemá tu správnou knížku tak je to reakcionář a nemá tu co dělat.

Autor: OK1ACE (---.bobik.jcu.cz)
Datum: 26.03.2013 07:57

Tak se mi z toho celeho chce blit a zacinam litovat ze jsem se dal do tohohle spolku. CRK mam jen kvuli QSL a pristi rok uz ani to ne a prejdu pouze na eQSL. Kazdemu doporucuji se prihlasit do OKLISTu, stoji to za shlednuti .... casem se pocvicite v psani filtru na prichozi postu az zjistite, ze jste odfiltrovali vlastne cely OKlist.
Nevim zda je jeste nekde takovahle grupa lidi kteri chteji sirit svuj konicek mezi mladymi a soucasne se vrazdi mezi sebou az jiskry litaji. Pokud nekdo nekde sleduje cinnost jistych jedincu a nahodou uvazuje o koncesi, musi si klepat na celo a dat se radeji k jehovistum. Pripomina mi to velmi vztahy mezi Islamem a Krestanstvim. Take by se nejradeji vyvrazdili, take by chteli aby jejich pravda byla tou nejpravdovitejsi.
Vysledky zavodu jsou svate, kazdy je mistr sveta a jako mistr sveta na druhe nahlizi jen jako na plevel co jim brani v rozletu. Kazdy ma sve pasmo, to je to nejpasmovatejsi a jine se neuznava. Zavod je minimalne jeden (nekdy i dva az tri soucasne) kazdy vikend, kdo nechce zavodit je odpad a nema pravo na zivot. Vykonove limity jsou jen pro plevel, my zavodime, my mame pravo pouzivat ne jeden, ale radeji vice Janosiku. Kolchozy jsou bezne, staci chvlku poslouchat jak se delaji vzacne stanice.
No a tak to proste je a jinak uz nebude. Amateri se budou vrazdit mezi sebou jako profesionalove, zavist, zast, politika a to co bylo nas bude neustale rozdelovat. Budou se vrazdit az se konecne vyvrazdi. Az jednou budou jen na nejakem foru a na pasmu o ne nezakopnes. Castecne to jiz je videt.

Autor: Larry (---.fastportnet.cz)
Datum: 26.03.2013 08:10

pohoršujete se nad Petrem, kterého skutečně místní osazenstvo zná.
Ale vůbec si nevšímáte výlevů anonymů alias
"čtenář těchto stránek"
Možná by jste se divili, kdo je autorem a kdo všechno sonduje tento discuss board.
Vzhledem k okolnostem a poslednímu sjezdu ČR jsou mě otec a syn nějak sympatičtější, začínám je více chápat, i když jejich způsob komunikace asi není zrovna nejšťastnější.
Nakonec se ukázalo, že amatéři a "funkcionáři" kteří jsou sice špičky v DX provozu a contestingu jsou jako manažeři většinou nepoužitelní.

Kde kdo remcá po internetu, ale na sjezd jelo z 2k4 členů necelá stovka. Nečlenům zůstává možnost jen sledovat dění, u otce a syna alespoň v rámci velmi omezených možností suplovat nečinnost dosavadního VKV manažera.
A tak opět zvítězilo "DX a Contest lobby" to je terminus technikus při pohledu na složení rady.
Suma sumárum:
Technická činnost a její podpora = 0
VKV provoz a contesting = 0
Práce s mládeží = 0

A že mě a ostatním nečlenům nic není do toho co dělá ČRK??? Ale je, a hodně!!!
Pokud ČRK o sobě tvrdí, že zastupuje VŠECHNY radioamatéry z OK v IARU,tedy i nečleny ČRK.
(IARU? ano, to je ten nepružný byrokratický moloch) tak zastupuje i mne, také vás PT čtenáři a máme právo se k věci jako svobodní občané svobodně vyjádřit, v rámci pravidel slušnosti.
Pro bližší pochopení jistý amatér "Libor" vyjednává za ČRK s MPO ve věci měn Zákona o el. komunikacích, z čehož vychází vyhlášky které se nás dotýkají. A to všech hamů.

Autor: IKE (88.103.7.---)
Datum: 26.03.2013 08:41

Přátelé, prosím - nechme tyto diskuze na OK_LIST.
Není nutno podlehnout individuím, jejichž jedinou radostí je nás rozeštvávat a pak se v koutku chechtat, jak se mu to povedlo. Navíc - čím víc se ENONO rozmazává, tím víc smrdí.
V jednou současně běžícím tématu jsem napsal NEKRMTE INTERNETOVÉ TROLLY, [cs.wikipedia.org]

Jo?

Anonym IKE.

Autor: OK7KM (---.koleje.czu.cz)
Datum: 26.03.2013 08:45

Larry: S OK listem máš pravdu, poslední dobou mi hodně připomíná spíše "žumpu", i když občas se zajímavá diskuze najde.
Sjezdu jsem se účastnit chtěl, bohužel ve stejný den jsem měl ještě jednu akci, které jsem dal přednost. Nelituji, když čtu některé příspěvky nad tím, jaký to byl amatérismus. Mrzelo mě, že to bylo v HK, neboť ze západních Čech je to sakra kus cesty, ale co překonal bych to, kdybych jel.

Hoďme to všechno za sebe a připravme se na Velikonoční závod.

Autor: OK2MDK (---.roznovskastredni.cz)
Datum: 26.03.2013 09:39

V 18 k němu nemám daleko, ano jsem mladý šunt, ale stojím zatím, kdo již výše psal, že i když svým názorem rozpoutám hádku je můj a stojím za ním. Když jsem nanonym jen zbytečne ryju.
Tak 73! Na velikonočním závodě:-)

Autor: Larry (i jiní, jistě se poznají) Ono (---.ml-ext.ucar.edu)
Datum: 26.03.2013 09:46

Larry (i jiní, jistě se poznají)
Ono se to z tepla od televize s lahváčem a jitrnicí v ruce dobře píše. Brání Ti někdo v tom něco dělat pro ostatní? Chceš trávit volný čas tím, že budeš řešit práci s mládeží pro celou republiku, připravíš smysluplný koncept, organizovat akce, shánět peníze, lobovat všude možně, shánět lidi, které s dětmi budou chtít pracovat? A pak ještě poslouchat a číst na fórech jaký že jsi nýmand a všechno děláš blbě? Jakýkoli člen ČRK (kterým jsi) může na sjezdu kandidovat a když předložíš nějakou smysluplnou vizi, vsaď se že se do Rady dostaneš a budeš mít šanci se předvést.

Přemoudřelých remcalů, jsou plná fóra, stejně jako každý druhý Čech je nejlepší fotbalový trenér nebo ministr financí... je to taková naše tradice, ale nedej bože když musí odložit jitrnici a začít něco dělat a světe div se ještě snad zadarmo...

A co s týká toho OK-listu, není to nijak vyjímečné. Třeba v letectví mají Pavla Máchu, který je jak oba trsy zeleniny dohromady. Jakmile s ním někdo nesouhlasí, nebo má jiný názor či vyznává jinou oblast, okamžitě se do něj začne navážet, zjišťuje jeho minulost do páteho kolene, píše dopisy na české i nezinárodní instituce, sem tam podá žalobu za nactiutrhání, AČR (aeroklub České Rpubliky) je jeho oblíbená organizace jelikož vzešla ze Svazarmu a všichni jsou STBáci, jako hyena čaká, až někdo z jeho odpůrců udělá něco špatně, splete se, nedejbože položí hloupou otázku či udělá chybu, aby mohl otevřít stvavidla své plné žumpy. Také má WEB, kde mohou být pouze jeho myšlenky, vyjádření cizích je nepřípustné a patřičně korigované. Mimo to v poslední době přešel na další level, píše zaměstnavatelům svých odpůrců někdy anonymí někdy podepsané dopisy dehonsetující dotyčného. Také se vychloubá novinářekým průkazem. Někdy mám dojem, že se naše zelenia od něj učí, protože až s úsměvem sleduji jak se sobě podobají a jak na venek působí. Dokonce jsem pojal podezření, jestli nejsou nějak pokrvně příbuzní, protože se vyvíjeí přesně v jeho šlépějích. Nicméně ten už hraje jinou ligu. Musel se odstěhovat z ČR, protože zde už pro něj není bezpečno a v součané době kydá hnůj odněkud z okolí Oxfordu. Uvidíme, jaký bude vývoj naší oblíbené dvojice.

Autor: dalik,ok2dv (---.cust.mitranet.cz)
Datum: 26.03.2013 10:41

Co se týká sjezdu, mám z toho rozporuplné pocity. Celkem mi vadí, že jeden estébák je v radě již delší dobu a druhý estébák se tam cpe. A co mi hlava nebere, kandiduje i UU, coby předseda ČAVu... Sice UU i estébák skončili na posledních dvou místech, ale i tak UU dostal přes 40 hlasů... to je jako by si v ODS volili Paroubka. Hlava mi to nebere. Taky jsem přišel o kulturní vložku v podobě indiánského náčelníka navaHHů :-) Ale je pravda, že remcat moc nemůžu, na sjezdu jsem nebyl takže jsem nemohl volit. Příště to asi napravím.

A k tomu podpisu - nevím, proč někomu činí problém podepsat se značkou. Dělám to já, dělají to i jiní, ode mne zde není žádný příspěvek pod jiným nickem. Myslím, že podepsaný příspěvek má úplně jinou hodnotu, než anonymní nick... Podepisuji se, i když mi pak občas chodí přisprostlé či nenávistné maily od "těch správných" hamů.

Autor: Vlada - OK1WQ (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 26.03.2013 11:38

Mno ono tam tech estebaku je vice... treba Liborek, ze.

[www.ok2kkw.com]
[www.cibulka.net]

Autor: dalik,ok2dv (---.cust.mitranet.cz)
Datum: 26.03.2013 11:45

Liborka jsem zrovna myslel, a ještě Káju. Ono jich je tam ještě víc?

Jdi na stránku: 1234567891011Následující
Aktuální stránka: 1 z 11

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*9* + *9* =