CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Jdi na stránku: Předchozí123
Aktuální stránka: 3 z 3
Re: kenwood TH-7E Cesky Manual
Autor: Postak (---.cust.vodafone.cz)
Datum: 21.02.2019 09:42

Kenwood TH-F7 mohu poprosit o český manuál?

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Autor: Tomek (---.trz.cz)
Datum: 11.07.2019 06:17

našel jsem polský manuál
[sp6cyn.pl]

Autor: Paja (---.glow.cz)
Datum: 12.07.2019 15:50

Tak je i CZ, akorat si clovek ne vseho forum vsimne ...
Asi mozna casem dam neco do [cbradio.cz]

Autor: Usadeny (82.145.220.---)
Datum: 19.02.2020 10:30

Mám by som český manuál a kopu dokumentácie k tomu, ovšem zadarmo to byť nemôže, to sa nedá. Sú v tom desiatky hodín roboty, hladania a vybavovania na internete a u známych. Servisná dokumentácia, ,plus programovanie. Sám mám ten Kenwood TH-7E a nie je to jednoduché aj s manuálom. Ale inak sa nedá moc s tým robiť. Manuál je nutný.

Komplex má cez 70 MB, ak je záujem, dohodneme sa , +421 907 110 586 , alebo mailom.

Autor: om1aeg (212.89.228.---)
Datum: 19.02.2020 16:33

TH-F7 je jedno z najlahsie ovladatenych prenosnych radii co poznam, vacsina potrebnych funkcii dostupna na maximalne tretie stlacenie, priamociare jednoduche ovladanie, dobre spraveny soft pre spravu pamati MCP F7. Servisna dokumentacia, google, vyraz "service manual TH-F7" hned prvy odkaz ;) Su zlozitejsie radia na obsluhu, hlavne tie pargombikove ako FT-817, IC7000, cinske DMR ;)

"ovšem zadarmo to byť nemôže, to sa nedá". Hmm, a ja blbec venujem radioamaterom stovky hodin prace, keby som vedel ze sa to neda, mohol som mat viac casu na ine zalezitosti :) To iste si moze povedat Paja, ktory sem dava manualy, plati webhosting, udrzuje to tu v chode...

Jdi na stránku: Předchozí123
Aktuální stránka: 3 z 3

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*7* + *1* =