CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Jdi na stránku: PředchozíPrvní...2526272829303132333435Následující
Aktuální stránka: 34 z 35
Re: POLITIKUM
Autor: gusta pmr (---.anonymouse.org)
Datum: 03.12.2019 14:30

Ty koště. Mně vůbec nevadí, že gen. Vlasov nosil SS uniformu. Dnes již všichni víme, že WWII (druhou světovou válku – red.) rozpoutali ruský šmejdi a Němci bránili Evropu a civilizaci před ožralýma mužikama ze zemljanek. Doba byla taková, tak nosil SS uniformu… Každej, kdo bojuje proti ruským švábům, je hrdina,“ stálo v tweetu starosty Řeporyjí Pavla Novotného (ODS), který byl později smazán.

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Autor: ok1uhu (---.ujezd.net)
Datum: 03.12.2019 16:40

... je to součást pravidelného bolševického politického školení soudruha Juliše, OK1UHU v OK-listu, pravil zasraný anonym za bukem. Tak to pak jo, rozhodně a bez debat.

Autor: Larry (---.fastportnet.cz)
Datum: 03.12.2019 18:10

To
s. Ludvík:
Musím zklamat, v KSČ jsem členem nebyl, ani jsem nebyl kandidátem.
Zeptej se třeba v ODS na svazáka Topolánka případně v ČSSD na s. Štěcha.
tam jsou tví kamarádi.
Nesmrď tady politikou.

Datum: 03.12.2019 18:14

Ahoj Karle,
rád tě zase někdy uvidím třeba u piva a klobásky. :-))) ten konec roku je jaxi hektický.... L.

Autor: Fredy (---.cust.vodafone.cz)
Datum: 03.12.2019 19:45

Larry s tou práci zase nepřeháněj. Sedmnáctého 09.40. letim z FRA do Brisbane. Trochu se tam na 3 weeks ohřát. Když dáš adresu mohu ti poslat postcard klokana. Nebo i něco z Dubaje.
Hektuj hektuj ať na ten Jadran do léta našetříš.

Datum: 04.12.2019 11:50

Letíš akorát tak do hajzlu, tak toho nech. Tohle si zkoušej na děti.
Ve dvou lidech na 8 dní s plnou penzí ve slušném hotelu kousek od Sunny Beach Bulharsko letecky tam a zpět. 12k.CZK. Za ty šlupky se neubytuješ ani v Čechách, tak toho nech ty " internetový cestovateli" Na mě dojem fakt neuděláš.
A pokud tam jedeš hákovat, tak ti to v tom vedru přeju. Na běžkách v Orlických horách bude lépe.

Autor: Fredy (---.cust.vodafone.cz)
Datum: 04.12.2019 12:15

Syna ve Wynumu od tebe rozhodně pozdravím.
Dobro došli Burane do toho Bulharska.

Autor: ok1uhu (---.ujezd.net)
Datum: 04.12.2019 12:40

Než se nechat někde kádrovat immigration officerem, raději jezdím po Evropě. Dokud tu nebyli obohacovači, bylo krásné Řecko. Dneska odtamtud dostávám takové zprávy, že bych tam jel možná tak BVPčkem. Škoda krásného kusu země a prima lidí, holt poděkování do Brusele. Takže chápu to Bulharsko.

No a Ameriku s kádrovákama ať si strčej do Ameriky s kádrovákama.

Datum: 04.12.2019 17:09

Přesně Karle.
Kdykoliv vlezu na letiště pravidelně mě svlékají i boty a kontrolují důkladně.Včetně snahy vlézt do ntb a telefonu. Byli zklamaní, když jsem jim řekl, že zapnu aby viděli že jsou funkční ale data a jim do rukou ani náhodou. Navíc koukali na "ten divnej windows" Ve finále ještě služební čokl mě za odměnu oslintal zavazadlo. Všichni projdou v poho u mě by to bylo snad taky v poho.... dokud se celník nepodívá do PC databáze. Minule mě skenovali z pasu stránky s razítky ze světa při výstupu z EU a zpět.

Ale co, při návratu z Reunionu přes Paříž po přistání na Ruzyni se jeden chytrolín vzchopil, jako že mě zkontroluje a případně vykasíruje za to, co jsem jsem dovezl ze země mimo EU. Ten blb vůbec nevěděl, co je Schengenský prostor a že francouzské zámořské departmenty jsou součástí.
Frky dělali i při letu do Barcelony a to je za rohem v EU a zpět.Když už nevěděli co, tak test na nebezpečné látky. Jedinému mě hrabali v kufru v pytli s jetým prádlem. Tohle vědět přihodil jsem tam 14dní jetý fusekle, prosypaný pepřem a prolitý pičifukem ať si to blbeček od security užije.
Naposledy kousek předemnou stála nějaký docela pohledná dvacítka. Trubka od security místo aby poslal kolegyni, tak se rozhodl ji prohledat. "máknul" si, ta zařvala a hned si šla stěžovat. Jo ta mě teda trumfla.
Zlatý auto, nikdo si mne ani nevšimne.

Autor: Zdeněk (---.cust.vodafone.cz)
Datum: 04.12.2019 17:14

Larry jako nic proti, ale co máš proti tomu, že si někdo plní své povinnosti?

Datum: 04.12.2019 18:27

Dohromady nic, existuje něco jako slušnost a třeba hrabat se v ntb a telefonu, to ne. Ověřit funkci, zda místo baterie není výbušný systém, budiž. Data a hrabání se v obsahu je tak na povolení k domovní prohlídce. (data lze jednodušeji poslat zašifrovaná)
Aby se předešlo hrabání ve věcech, od toho je rentgen.
Security na letišti co provádí kontroly a prohlídky nejsou žádní celníci nebo policisté ve sl. poměru, ale obyčejní zaměstnanci správy letišť.
Schválně jem se podíval na LKPR a zkušenosti s odbavením. Vesměs jsou cestující (i cizinci) po zkušenostech s nimi nasraní.viz asociální sítě.
V jiných destinacích na odletu domů je pohoda. Rychlé a standartní. Problém nastává na letištích v ČR (nejenom LKPR - Praha)
V 1999 jsem letěl do Tunisu. Po přistání se na mě zazubil černý policajt a zeptal se mě na účel návštěvy. Řekl jsem mu zcela vážně, že přicházím udělat revoluci. Zazubil se, dal razítko a pokračovali jsme dál.
To jsem nevěděl že na pasovce přítelkyni nedali razítko při opuštění republiky na gate LKPR. Zpátky ji odmítli vpustit, že prý nemá razítko v pase. Ta se naštvala a nechala si zavolat jejich šéfa směny. S povinnostmi to není ani u uniforem tak horké.

Autor: 1url.cz/HPr2 (---.73.broadband13.iol.cz)
Datum: 06.12.2019 09:53

Zajímavá fakta o bojeschopnosti naší armády a o NATO, které není povinno nám přijít na pomoc (dle Trumpa).

[neviditelnypes.lidovky.cz]

Experti propočítali, že naše armáda by byla schopna ubránit asi dva okresy.

Datum: 06.12.2019 12:03

Poslanci by mohli projednat zrušení povinné maturity z matematiky.
[www.parlamentnilisty.cz]

Autor: Zdeněk (---.cust.vodafone.cz)
Datum: 06.12.2019 12:20

Pokud se to vrátí do stavu, volba Matematika či Fyzika, proč ne?

Datum: 06.12.2019 12:36

Zdeňku, ani tu fyziku bez matiky nezvládneš.

Autor: Jožka.Bo (---.customers.tmcz.cz)
Datum: 06.12.2019 13:44

To je sice pravda, ale netřeba z matematiky maturovat.
Na průmyslovkách jsme také nematurovali z matiky, ale uměli jsme ji - byla nezbytná v odborných předmětech.

Datum: 06.12.2019 14:49

Vždyť matematika nemusí být až tak složitá. Každý složitý matematický příklad je jen kombinací několika základních jednoduchých úloh, tzv. axiomů, ale ty opravdu složité ani rozsáhlé nejsou. V každé části matematiky je nutno ovládnout skutečně několik základních úloh a zákonů. Pokud dostanu složitý příklad a neznám některou z jednoduchých úloh, tak s tím nehnu, ale pokud je všechny znám, procvičím si už jen jejich různé kombinace na složitějších úlohách. Že někoho matematika nebaví? Čemu nerozumím, mě nemůže bavit, proto je nutno látku studovat tak, abych jí porozuměl (pak si ji i zapamatuji) a nééé se ji vrčet nazpaměť. A čemu rozumím, to mě může i bavit. Mimochodem v matematice jsou zákony, které žádný soudce ani politik nemůže vyložit jinak a to je na matematice velmi sympatické. A nejsou komplikované a platí nezávisle na režimu.

Autor: Honza - OK9ATD (194.228.79.---)
Datum: 06.12.2019 15:19

A co ty maturity, diplomové práce zrušit úplně. Místo toho je prodávat. A peníze za prodej dát na platy učitelům.

Datum: 06.12.2019 15:58

Nic nového pod sluncem.
V Plzni to funguje.

Datum: 06.12.2019 16:33

Jdi na stránku: PředchozíPrvní...2526272829303132333435Následující
Aktuální stránka: 34 z 35

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*2* + *4* =