CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Jdi na stránku: PředchozíPrvní...4567891011121314Následující
Aktuální stránka: 10 z 14
Re: ok1vpz
Autor: Hujer (62.102.148.---)
Datum: 05.12.2019 14:43

No to je tím,že na něj nestačíte.Tak použijete jiných prostředků
k jeho likvidaci.

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Autor: Josef (---.nat.epc.tmcz.cz)
Datum: 05.12.2019 14:50

Hujere ukaž nám to !!

Autor: 1url.cz/HPr2 (---.73.broadband13.iol.cz)
Datum: 05.12.2019 14:50

Pro Larryho:
Nová generace není strašná, je prostě z jiné doby a jiných poměrů. Za mého mladí, když chtěl mít kluk slušné auto, nezbývalo mu nic jiného než koupit nějaký starý křáp (někdy i další, stejného typu, třeba i dva - kvůli kanibalizaci na náhradní díly), obrážet vrakoviště a svépomocí, případně za přispění kamarádů ho dát do pořádku. Takže i když nebyl vyučený automechanik, naučil se, jak auto vypadá uvnitř a jak fungují jeho agregáty. Leasing byl jen pro podnikatele.
Také byl motivován se svým vozem slušně zacházet. Vždyť na jeho rekonstrukci "nechal pazoury"... A uměl ho i opravit a udržovat.
Tohle se dnes už neděje. A nejspíš by to ani nešlo. Vrakoviště jsou věcí minulosti, stará auta se povinně likvidují, aby nešla prodat na součástky, a v garáži už kutí jen majitelé veteránů.

No a k OK1VPZ -> Velká Gréta zvěstovala, že do dvanácti let je konec světa. Takže zmizí rozdíl mezi KV a VKV, tudíž – proč se škádlit?

Autor: Larry (---.fastportnet.cz)
Datum: 05.12.2019 18:17

Jirko,dodnes vzpomínám na 120 od Škodovky. někdy v r.93 jsem koupil LS provedení v hospodě od bývalého automechanika. On ty peníze za hodinu prohrál v čertových obrázcích.
Nebyla tam žádná složitá elektronika a palubní počítač, tyristorové zapalování, prostě nic. Lítal jsem s tím dalších 10let. A ještě ji pojízdnou s platnou TK prodal.
To auto jsem vždycky přinutil nějak jet.
Nedávno jsem cosi dělal pro jednoho kamaráda, jehož synek se vyučil automechanikem. Cvičně zeptal jsem se jak nastavit předstih. Prý "připojit diagnostiku" Tam ale žádná zásuvka nebo dokonce štekr OBD2 není. Prý to není možné. :-)))

Datum: 05.12.2019 18:42

Já jsem začal na Š440 (Spartak), jeho největší výhoda byla klika. Na seřízení předstihu jsem si udělal stroboskop. Jednou jsem prorazil olejovou vanu, a než jsem na to přišel, byl motor vylágrován (česky zadřen). Na vrakovišti jsem si koupil Sedana vyřazeného kvůli brzdám, motor přehodil a měl jsem 1 200 ccm. Zbytek jsem prodal jednomu kutilovi na traktor.
Jo, to byly doby, kdy každý uměl všechno.

Datum: 05.12.2019 20:01

Co oceňuju u starších aut, je rychlost jak se dá vyměnit žárovka pomocí jednoho šroubováku. Nemusíš s tím do servisu.

Autor: Tonda Teplice (TT) (---.anonymouse.org)
Datum: 05.12.2019 20:10

Josef napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Hujere ukaž nám to !!

Bacha, to je výzva k vraždě... Za co? Že se vám nelíbí, co sděluje? Já jsem na jeho vyjádřeních nic zlého nezaznamenal. Jen se brání.

Autor: Zdeněk (---.hdinternet.cz)
Datum: 05.12.2019 20:23

Brání se?
A čemu?
To si kamaráde nesmíš přečíst jen dvě stránky zpátky.. :D

Datum: 05.12.2019 21:09

K předešlému textu o moderní mládeži - stanový tábor.

Otřesné podmínky, v jakých byly děti nuceny přebývat, vyšly najevo krátce po skončení tábora. Jeden z poškozených, Michal K. (9), popsal situaci takto: „Museli jsme spát v dřevěných bednách, které neměly střechu, ale místo ní tam byla jenom natažena nějaká plachta. Do jedné takové bedny nás nacpali dva a museli jsme tam být spolu.“

Fotografie, které se Michalovi podařilo tajně pořídit, vydávají děsivá svědectví. Zachycují provizorní stavby z hrubých prken, bez jakéhokoliv klimatizačního či hygienického zázemí. Na ploše menší než 2×2 metry se uvnitř na tvrdých dřevěných pryčnách tísní bezbranné nevinné děti.

ATD.............

Autor: Zdeněk (---.hdinternet.cz)
Datum: 05.12.2019 21:54

Ono to zní jako vtip.
Bohužel bych to viděl jako realitu...

Datum: 05.12.2019 21:59

VPZ SE BRÁNÍ, KECY.

Datum: 05.12.2019 22:06

Ono je toho víc, i s fotkami asi 4 stránky A4.
........
To vše je však jenom špička ledovce hrůz, které museli nezletilí během 14 dnů podstoupit. Další fotografie zachycují například kruh dětí, držených bez jakýchkoliv ochranných pomůcek v kritické vzdálenosti od otevřeného ohně. „Je to doslova hazardování s jejich zdravím,“ soudí o táborových praktikách tiskový mluvčí Hasičského záchranného sboru plk. Mgr. Ivo Smetáček (40). „Lze hovořit o neuvěřitelném štěstí, že se nikomu nic nestalo. Nejde jen o možnost vzplanutí oblečení nebo vlasů, ale také o vystavení toxickým produktům spalování, které mohou snadno vést k udušení.“

REDAKTOR: NT PATRIK VOGLTANZ
REVUE Z DOMOVA
– 27.8.2018

Autor: Cyril (---.eurotel.cz)
Datum: 05.12.2019 23:19

VPZ zustane kokotem navzdy

Autor: Larry (---.fastportnet.cz)
Datum: 06.12.2019 07:13

Jirko, nemůžeš se divit,jak jsou děti "citlivé".
Redaktorovi blbovi bych přál začít vidět to co my. V osmé třídě koncem šk. roku jsme se sešli na skále v lese za městem kluci i holky, donesli cigarety, pivo, čůčo, i nějaká ta lahev tvrdýho.Co kdo měl, to dal. Do toho řvala hudba.
Jak se tak popíjelo diskutovalo a sexovalo, kohosi napadlo že hodil hrst,
pakový správný mix nábojů do ohně. V ten moment jsem byl za kmenem, na kterým jsem před okamžikem seděl. To jsem ještě za tričko chytil buchtu co seděla vedle mne a strhl ji s sebou. Rány, svištělo to a létalo hodnou chvíli. Občas ta školní parta nebyla marná. Pestrá směsice lidí, včetně premiantek třídy - šprtek, dcera užitelky atd....

Autor: to jó, to jó (---.anonymouse.org)
Datum: 06.12.2019 07:56

Jojo, to ti určitě věříme.
Lampasákovi, který se chlubí, jak přepadl a zmlátil starého dědka.

Autor: Martini (---.anonymouse.org)
Datum: 06.12.2019 09:00

Kdyby ten starý dědek byl nějaký VKVista, tak byste slintali blahem.

Datum: 06.12.2019 09:02

Zatím slintáš jen ty VPZ/Martini nad sub VKV, tak honem prášek a dvě deci a jdi do peří úředníku !

Datum: 06.12.2019 09:28

Vychovávat dnes děti je jako procházka parkem.

Datum: 06.12.2019 09:28

Jurským.

Autor: Karel (---.anonymouse.org)
Datum: 06.12.2019 09:35

to jó, to jó napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jojo, to ti určitě věříme.
> Lampasákovi, který se chlubí, jak přepadl a
> zmlátil starého dědka.
---------------------------
Tak jemu bych nevěřil ani dobrý den. Za účelem zvidiotelnění si vyfantazíruje cokoliv. Jak mu celník prohraboval data v telefonu, jak ostraha veřejně ohmatávala turistku, jak zahchránil přítelkyni před jistou smrti při výbuchu munice kterou po hrstech házeli do ohně během grupálního souložení v osmé třídě. Jeho úchvatné daně, auta a chalupy bez hypoték. Snaha lézt do analů lidem kteří opravdu něco znají. Vyhodit lampasáka, to už musí být jo nemehlo, ne kvůli zmlácení děduly. Je to jen profesinální baron prášil.

Jdi na stránku: PředchozíPrvní...4567891011121314Následující
Aktuální stránka: 10 z 14

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*4* + *4* =