CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Jdi na stránku: Předchozí123456Následující
Aktuální stránka: 4 z 6
Re: RADIO FÓRY
Autor: Josef (---.nat.epc.tmcz.cz)
Datum: 30.10.2019 09:51

Tonda Teplice (TT) (---.anonymouse.org) rovná se hňup, ožrala petržel.Kde máš blba trolla mladšího hňupe VPZe ?

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Autor: ok1vpz (---.nat.epc.tmcz.cz)
Datum: 30.10.2019 14:16

Vtip dne: Štěrbosan je střízlivý i odpoledne a večer :-)))

Autor: Josef (---.nat.epc.tmcz.cz)
Datum: 30.10.2019 14:21

Je vidět že na tom ministerstvu se jim všem dobře daří. Každý den surfovat od rána do večera a pobírat za tu flákotu ještě slušné peníze. Ministryně jedna jak druhá. Po všech touží jen kriminálka za podvody.
Inu smrádeček ale teploučko. :-)))

Datum: 30.10.2019 14:37

Jsi ještě schopen napsat něco originálního nebo ti ty 3 promile víc, než ctrl C a ctrl V nedovoli?

Autor: Josef VPZ (---.nat.epc.tmcz.cz)
Datum: 30.10.2019 15:07

Systematická nenávistná kampaň udělala z postu "VKV manažera" v OK velmi ohroženou pozici a nedařilo se nikoho najít kdo by byl ochoten to dělat. Všichni oslovení řekli, víš kdyby nebylo OK1VPZ tak klidně, ale s ním za zadkem - na to nemám nechat se permanentně osočovat a urážet.....

Autor: Adam (---.enn.lu)
Datum: 30.10.2019 16:01

Bylo by fajn, kdyby se pánové "radioamatéři" prvně podívali do jakého vlákna přispívají a nesvinili vlákna blbostma jak o život. A případně si vyndali hlavy z pr***e, povznesli se nad křivdami, které se jim staly před 30 roky a vzali do ruky klíč nebo mike. Svět by byl hned lepším. Pořád se lká jak nejsou noví amatéři, ale pokud si někdo přečte tyhle žvásty, není se mu proč divit že do podobného spolku nebude chtít. 99!

Autor: AF-LF-IF (---.anonymouse.org)
Datum: 30.10.2019 19:14

Adam napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Bylo by fajn, kdyby se pánové "radioamatéři" prvně
> podívali do jakého vlákna přispívají a nesvinili
> vlákna blbostma jak o život. A případně si vyndali
> hlavy z pr***e, povznesli se nad křivdami, které
> se jim staly před 30 roky a vzali do ruky klíč
> nebo mike. Svět by byl hned lepším. Pořád se lká
> jak nejsou noví amatéři, ale pokud si někdo přečte
> tyhle žvásty, není se mu proč divit že do
> podobného spolku nebude chtít. 99!
Já se také nedivím, že lidé nechtějí do podobného spolku, jako je ČRK.

Autor: VPZ F-LF-IF (---.nat.epc.tmcz.cz)
Datum: 31.10.2019 08:00

Já VPZ jsem hňup, všech hňupů futrál.

Datum: 31.10.2019 08:16

Ožrala Štěrbáček má zbytkáč. On už jiný nebude. Je to agesivní opilec s vypitou hlavou. Tak rychle další zkumavku Zdeno, ať jsi zase co nejdříve ožralý na plech.

Datum: 31.10.2019 08:27

Já VPZ jsem hňup, všech hňupů futrál.

Datum: 31.10.2019 08:37

Ožrala Štěrbáček už jiný nebude. Je to agesivní opilec s vypitou hlavou. Tak rychle další zkumavku Zdeno, ať jsi zase co nejdříve ožralý na plech.

Datum: 31.10.2019 08:49

Ožrala Petržílka už jiný nebude. Je to agesivní opilec s vypitou hlavou. Tak rychle další zkumavku Vladimíre, ať jsi zase co nejdříve ožralý na plech.

Datum: 31.10.2019 17:51

už jste někdy viděli Štěrbosana střízlivého?

Autor: kupředu soudruhu! (---.anonymouse.org)
Datum: 31.10.2019 18:17

Každý poctivý soudruh musí bojovat k nějakému skrytému nepříteli.
Jako třeba proti Štěrbáčkovi.
Tak, náš Voloďo, bojuj!

Autor: jojone (---.anonymouse.org)
Datum: 31.10.2019 22:06

Soudruhu si říkejte v ČRK, tam se to hodí. Já ovšem členem tohoto svazarmovského spolku nejsem. Jinak tu zatím spíš registruji boj CB KV "borců" proti VKV a proti mně, coby představiteli názoru, že provoz na mezifrekvenčních vlnách je beznadějně zastaralý a nezajímavý pro svou technickou primitivnost.

Autor: jojone (---.anonymouse.org)
Datum: 31.10.2019 22:15

jojone napsal(a):
> Soudruhu si říkejte v ČRK, tam se to hodí. Já
> ovšem členem tohoto svazarmovského spolku nejsem.
> Jinak tu zatím spíš registruji boj CB KV "borců"
> proti VKV a proti mně, coby představiteli názoru,
> že provoz na mezifrekvenčních vlnách je beznadějně
> zastaralý a nezajímavý pro svou technickou
> primitivnost.

Podívejme, kdo to tu leze s mým nickem. Fakt nikdo nepozná, který alkoholik se pod ním skrývá :-D

Autor: OK1VPZ (217.170.203.---)
Datum: 31.10.2019 22:46

Opět Vladimíre žiješ v omylu, nikdo neútočí na VKV ale na TEBE
protože urážíš,sprostě nadáváš a dehonestuješ amatéry KV a
proto je veškerá reakce na tvoje duševní výplody taková, jaká je.
Nejde o VKV ale o TEBE, pobuď se z představy, že ty jsi VKV, nejsi,
jsi jen zamindrákovaný člověk.

Autor: ok1vpz (---.anonymouse.org)
Datum: 01.11.2019 00:44

Re anonym přes norský cloud - ty chrapoune, ty mě chceš poučovat, když jsi ukradnul moji call? Všechny tvé výstřiky jsou jen a pouze duševní výplody stejného hňupa, jako celé zdejší antiVKV panoptikum. Pokud by na lžích, které zde meleš bylo jen zrnko pravdy, jistě by ses musel vymezit už dříve a odpovědět zdejším zmrdům, kteří házejí hnůj na VKV provoz ať to nedělají. To jsi samozřejmě neudělal, Jsi proto stejný jako oni, tady nejde o konkrétní lidi, ale o mnohem zásadnější spor mezi umírajícím KV a rozvíjejícím se VKV a mezi svazarmovským totalitním ČRK a svobodným radioamatérstvím bez militantních předsudků. A o jednoho ožralu, který, snad už ze své genetické podstaty je agresivní osobou vůči mně. Bylo to tak vždy, co se známe. A ty? Ty jsi zřejmě jeden z těch fízlů, nebo vysloužilých lampasáků, co se nikdy žádnou prací neživili, rukama nic neudělali a kterými je ČRK prolezlý odshora dolů. Tvé lži zde slouží jen k obalamucení těch, pro které je věc VKV provozu stejně drahá, jako pro tisíce dalších, kteří o KV provoz a totalitní postsvazarmovské struktury už nikdy ani nezavadí, protože jsou tím balastem zhnuseni. To, že všechno to, co jsi zde vytlačil vůči mně je lež, jsi potvrdil ukradením mé call k tomuto svinstvu. Pro mne je závěr takový, že 99.9% KV + CB blbů nenávidí VKV radioamatérský provoz a každého, kdo nepovažuje provoz na mezifrekvenčních pásmech za něco vznešeného a nad VKV nadřazeného. Jen jste upevnili mé přesvědčení, jací jste. Čest nepočetným výjimkám!

Datum: 01.11.2019 01:03

Vytočil jsi mne anonyme tak, že jsem se zapomněl přihlásit pod veřejným připojením. To ovšem nic nemění na tom, co jsem napsal.

Na začátku jsem to pojal jako takovou společenskou sondu, zda je nenávist proti VKV u členů a sympatizantů totalitních struktur spojena s tím, že jsem ochoten se bránit za každé nactiutrhání, nebo zda jde opravdu o primární nenávist k tomu, co nechcete a nejste schopni pochopit. Tedy DX provoz na VKV.

Tím nemám na mysli FM a převaděče - to je totiž váš, typicky krátkovlnný provoz, jen využívající jiné prostředky. Pozná se to podle toho, že pro KV+CB "borce" musí být takový provoz jednoduchý, nesmí provozovatele zatěžovat tím, že by se měl něco učit a něco pochopit. Vše musíte mít komerčně ke koupi. Vlastní konstruktérská práce je vyloučena. Z tohoto pohledu lze považovat i některé lidi, které znáte z KV pásem (např. OK2BUH) za typické VKVisty. Tedy lidi, jejichž cílem není navazovat tisíce bezcenných spojení a vykecávat své "moudrosti" s nulovou hodnotou prostřednictvím bezdrátové komunikace. V tom je ten rozdíl! Ale to vy stejně nechápete. Na to jste beznadějně krátkovlnní.

K předchozímu odstavci a tzv. společenské sondě: půlroční občasný pobyt na KV+CB fóru překonal veškerá má očekávání a potvrdil, o čem jsem přesvědčen již desetiletí: člověk, který jednou upadne do beznaděje provozu na KV je pro opravdový radioamatérský hamspirit již nepoužitelný. Je to konečná a dále se v tomto zjištění není nutné nadále ubezpečovat. ČRK tím, že se orientuje na CB+KV píše poslední kapitolu své historie přechodu od radioamatérů k fízlovsko-lampasácké totalitě krátkovlnných ubožáků. Tedy lidí, o které (opět čest výjimkám!) by si slušný člověk neopřel ani kolo. That's all.

Neodcházím. Až budu chtít, zase se ozvu. Ale teprve až to nebudete čekat.

Autor: Zdeněk (---.hdinternet.cz)
Datum: 01.11.2019 05:05

Opatrně Vladimíre. Praskne ti cévka a budeš tahat nohu...

"půlroční občasný pobyt na KV+CB fóru překonal veškerá má očekávání"

Kecáš. První záznam o tvém výskytu tu je z roku 2013... Nicméně ta tvoje "půlroční sonda" trvá už rok.

A výsledek? Problém není VKV, problém jsi TY. Útočit jsi tu začal Ty.
Co čekat od člověka, co hodnotí pásma podle komerční využitelnosti a dělá ramena, že ty jeho jsou "dražší" Takový člověk je pro mě, mírně řečeno blb a ne radioamatér. Toto ti klidně řeknu někdy do očí.

"Neodcházím. Až budu chtít, zase se ozvu. Ale teprve až to nebudete čekat."
Zase vyhrožuješ? :D Ale my se tě nebojíme..

Prodej auto, telefon, počítač.... pokud jsi si to nepostavil vlastníma rukama, nepoužívej to. "Vše musíte mít komerčně ke koupi"

Jdi na stránku: Předchozí123456Následující
Aktuální stránka: 4 z 6

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*2* + *2* =