CB bazar

CB seznam CB news CB stanice PMR stanice Scannery Dokumentace CB burza CB prodejci Kalendář akcí CB software Lokátor CB forum CB chat

Téma: PředchozíNásledující
Menu: Seznam diskusních fórSeznam příspěvkůNové témaHledat
Opakovač na 1. kanále 26.965
Autor: Jarda (91.221.148.---)
Datum: 11.06.2018 12:00

Zdravím, po několik minulých dní jsem slyšel FM opakovač na 1. kanále CB. Údajně by měl být v Bulharsku a slyšitelný bývá po 20. hodině. Nemáte někdo nějakou bližší informaci, odkud to je, případně nějaký odkaz? Na internetu jsem zatím nic nenašel. Díky, Jarda.

Volby: Odpovědět na tento příspěvekCitovat tento příspěvek
Re: Opakovač na 1. kanále 26.965
Autor: view (82.117.130.---)
Datum: 11.06.2018 12:31

Neměla by mít neobsluhovaná stanice vlastní volací znak vysílaný každých N minut? Tvorba volacích znaků na CrazyBandu ale neznám.
Když jsi ho slyšel, mohl jsi zavolat a zeptat se. Ndemusí se to už opakovat a propásnout skvělou příležitost na ODX je nepěkné.

Autor: Eddy (---.dynamic.orange.sk)
Datum: 11.06.2018 12:46

view - Nerozumiem Tvojej poznámke,je Crazy ! Kdyš si ho slyšel mohl si zavolat.Určite by Ti odpovedal a ODX je nepěkné tak tomu nerozumiem.Menej je niekedy viac,mlčať zlato.......Jardo ja som Ťa počul,volal som lenže to,čo sa na ňom dialo nedovolilo spojenie.Stále som dával výzvy na české stanice,nemecký CBčkár sa mi snažil vysvetliť QTH opakovača veľa krát,nepodarilo sa.V deň predtým pracoval opakovač tiež na Ch2,ďalší deň bol na Ch 5.Večer ak to pôjde zavolám.

Autor: 1url.cz/HPr2 (88.103.7.---)
Datum: 11.06.2018 14:29

Eddy, Crazy Band = C B.

Autor: HAM-CB man (207.244.66.---)
Datum: 19.06.2018 17:45

Edo nevšímaj si Crazy Ham-ov view, slidil&company. Ak sa tu objaví slovo „CB“ je to ako keď vidí býk červenú látku, okamžite zaútočí.
Stretávame sa roky HAM-áci CB-čkári a nemá s tým nikto problém iba tu pár ľudí má psychické problémy.
Ale čo stým narobíš, ľudia sú rôzne postihnutí.

Jméno: 
Email: 
Téma: 
*1* + *2* =